Operace víček, recenze, rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 11:24
Operace víček, recenze, rady

Dobrý den, vybírám kliniku pro doporučenou operaci očních víček. Máte prosím zkušenosti? Zajímá mě rychlost objednání, přístup a zejména délka hojení. Recenze na kliniku. Ideálně v Praze.
Děkuji Vám pěkně.
PS: Podobné téma tu už bylo, ale doba pokročila a je plno nových klinik.

Reakce:
Hanka1
Extra třída :D 14000 příspěvků 13.03.18 11:37

Asklepion, klinika Šmuclera nebo klinika Esthee doc Měšťáka

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 16.03.18 09:37

A jak dlouho probíhá rekonvalescence? Také o tom přemýšlím, ale v práci mi nedají tolik dovolené.

Hanka1
Extra třída :D 14000 příspěvků 16.03.18 10:23
@hedvika72 píše:
A jak dlouho probíhá rekonvalescence? Také o tom přemýšlím, ale v práci mi nedají tolik dovolené.

Kolegyne si nechavala upravit nos a mela na to neschopenku na zri tydny nekdy v dubnu nez zacnou horka a taky pred dovolenyma v praci (oni taky behem cervence a srpna planovane operace nedelaji) a exkolega si nechaval dolni i vrchni vicka a byl doma tyden do vyndani stehu, pak chodil do prace s modrinama, jak kdyz dostal pesti. Rikal ze zenske vetsinou zustavaji bezne dva tydny doma…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >