Reklama

Operace víček, recenze, rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 11:24
Operace víček, recenze, rady

Dobrý den, vybírám kliniku pro doporučenou operaci očních víček. Máte prosím zkušenosti? Zajímá mě rychlost objednání, přístup a zejména délka hojení. Recenze na kliniku. Ideálně v Praze.
Děkuji Vám pěkně.
PS: Podobné téma tu už bylo, ale doba pokročila a je plno nových klinik.

Reklama

Reakce:

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 13.03.18 11:37

Asklepion, klinika Šmuclera nebo klinika Esthee doc Měšťáka

hedvika72
Povídálka 32 příspěvků 16.03.18 09:37

A jak dlouho probíhá rekonvalescence? Také o tom přemýšlím, ale v práci mi nedají tolik dovolené.

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 16.03.18 10:23
@hedvika72 píše:
A jak dlouho probíhá rekonvalescence? Také o tom přemýšlím, ale v práci mi nedají tolik dovolené.

Kolegyne si nechavala upravit nos a mela na to neschopenku na zri tydny nekdy v dubnu nez zacnou horka a taky pred dovolenyma v praci (oni taky behem cervence a srpna planovane operace nedelaji) a exkolega si nechaval dolni i vrchni vicka a byl doma tyden do vyndani stehu, pak chodil do prace s modrinama, jak kdyz dostal pesti. Rikal ze zenske vetsinou zustavaji bezne dva tydny doma…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama