Domácí test spermatu

18
25.5.21 12:48

Domácí test spermatu

Ahoj holky,
zkoušeli jste někdo doma samotestování svých miláčku ☺️? A pokud ano, dá se tomuto testu věřit?

Díky za reakce ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9258
25.5.21 13:01

Wtf? Slyším poprvé a za druhé proč to vůbec delat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
25.5.21 13:03

@miguna kdysi jsme koukali mikroskopem, pac nás zajímalo, jak je silný :mrgreen: jinak ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9864
25.5.21 13:04
@Cenarius píše:
Wtf? Slyším poprvé a za druhé proč to vůbec delat?

Nedovano tady nějaká řešila, že má chlap problém s odběrem u doktora. Tak asi možná pro to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
25.5.21 13:08

@Cenarius ano v lékárně něco takového existuje, také jsem to do té doby netušila. Snažíme se o miminko a vypadá to, že já jsem zdravá, tak jsme chtěli zkusit všechny možnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4870
25.5.21 13:09
@miguna píše:
@Cenarius ano v lékárně něco takového existuje, také jsem to do té doby netušila. Snažíme se o miminko a vypadá to, že já jsem zdravá, tak jsme chtěli zkusit všechny možnosti.

Z domácího testu nezjistíte téměř vůbec nic. Proč si chlap nezajde na spermiogram?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.21 13:43

Ne, nemá to smysl. Ty testy nejsou ani orientační. Pracuji v andrologické laboratoři a několik jsme jich zkoušeli testovat.
Ať si chlap zajde na spermiogram, je to zdarma na pojišťovnu a má to výpovědní hodnotu. Za tohle člověk zaplatí a ještě je výsledek o ničem.

Anonym kvůli práci.

• Citovat
  • Nahlásit
18
25.5.21 14:51
@Anonymní píše:
Ne, nemá to smysl. Ty testy nejsou ani orientační. Pracuji v andrologické laboratoři a několik jsme jich zkoušeli testovat.
Ať si chlap zajde na spermiogram, je to zdarma na pojišťovnu a má to výpovědní hodnotu. Za tohle člověk zaplatí a ještě je výsledek o ničem.Anonym kvůli práci.

Děkuji mockrát :smiling_face_with3_hearts:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat