Ovulace více dní

Anonymní
25.5.21 12:30

Ovulace více dní

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat zda taky někdo mel ovulaci více dní?
Včera jsem si dělala ovu test a byl stejně silný jako testovací proužek, dnes kolem 10h ráno jsem testovala opět a hladina lh klesala, ale teď v 12h odpoledne jsem opět testovala a hladina lh opět vzrůstá.
Neměl to taky takhle někdo?
Sex byl 24.5. večer, kdy byl proužek nejsilnější a počítala jsem s tím, ze pak už bude jen slábnout.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
996
25.5.21 12:32
@Anonymní píše:
Včera jsem si dělala ovu test a byl stejně silný jako testovací proužek, dnes kolem 10h ráno jsem testovala opět a hladina lh klesala, ale teď v 12h odpoledne jsem opět testovala a hladina lh opět vzrůstá.
Sex byl 24.5. večer, kdy byl proužek nejsilnější a počítala jsem s tím, ze pak už bude jen slábnout.

Ovulace vice dni neexistuje. Nejsilnejsi test mate 25.5. Po takto pozitivnim testu nastava ovulace do 48hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
25.5.21 13:09
@Anonymní píše:

Síla proužku závisí i na zředěnosti moče - na tom, jak moc pijete.

Prostě a jednoduše si užijte ještě dnes večer nebo zítra ráno a hotovo.

Jinak pokud nemáte nepravidelnou menstruaci (více jak +- 5 dní), tak testujte jen tak 2-3 měsíce, jen pro potvrzení doby ovulace - že nastává např. +-13. den cyklu, další testování je zbytečné, protože testování zpsobuje dost stresu a stres otěhotnění nepomáhá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26010
25.5.21 13:21

Ovulace je okamžik. Takže žádné více dní neexistuje. Testy ukazují že pravděpodobně do 48 ovulace nastane. Jistotu, kdy a že proběhla by dalo měření bt. Pro účel načasování styku ale obecně testy stačí. Spermie umí čekat. Vajíčko je oplodnění schopné tak 18h po ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
25.5.21 13:22

Pozitivní test máš až dnes, takže ovulace přijde nejspíš zítra :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6636
25.5.21 13:38

Pozitivní ovulační test je až dnes (15DC) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
30.6.21 21:45
@Anonymní píše:

Mně takhle vycházely ovu testy, když už jsem byla asi měsíc těhotná :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat