doplaceni do md prosim poradte

Anonymni
22.6.09 08:30

doplaceni do md prosim poradte

Zdravim vsechny,mohl by mi nekdo poradit jestli je nejaky formular na doplaceni do vyse materske?mam ppm a to jen 6000kc a na soc. mi bylo receno ze me maji doplacet do 7600 ale nikdo mi nerekne kde to ma vymoct.u nas na soc mi nic nedala a uz mi dluzi od prosince prosim poradte mi jak na ne dekuji s pozravem jana :cry: :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16098
22.6.09 08:53

to neporadím, ale od toho snad na socce jsou, aby ti řekli, co máš vyplnit ne? já bych se odtamtud nehla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
22.6.09 09:20

je to ten samej formular jako pro rodicak + jeden ktery nechas vyplnit zamestnavatelem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
22.6.09 19:00

ahoj

ahoj, já byla OSVČ a žádala jsem o dorovnání rozdílu mezi mateřskou a rodičovským příspěvkem, dali mi normal papír,když jsem jim toto řekla,měla jsem totiž podle výpočtu mít jen asi tři tisíce a to by byl děs,je super,že to takhle jde dorovnat,papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
23.6.09 07:38

Musíš si na úřadu práce podat žádost o rodičovský příspěvek, k tomu doložit denní výši PPM a úřad práce by ti to měl normálně každý měsíc dopočíst a doplatit.

http://portal.mpsv.cz/forms

Vpravo nahoře - formuláře státní sociální podpory - kliknout na žádost o rodičovský příspěvek a ten druhý formulář kliknout na další formuláře SSP - a vlevo ve sloupci Potvrzení dávek ovlivňující rodičovský příspěvek.

Platí to od narození dítěte (pokud je to tvoje první dítě) nebo od počátku PPM, pokud v té době pobíráš rodičovský příspěvek na starší dítě. Nárok na RD můžeš uplatnit tři měsíce zpětně, pak už nárok propadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama