Rodičák Praha 10

Anonymni
11.6.09 10:53

Rodičák Praha 10

Ahoj, už jste na Praze 10 dostaly tento měsíc rodičák? Chodíval mi kolem 7. a tetokrát ještě pořád nic. Tak nevím, jestli je chyba ve vysílači nebo přijímači :D . Díky M.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JVP
569
11.6.09 10:58

Ahoj, taky mi ještě nic nedošlo, ale já dostávala vždycky až kolem 12..... :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3711
11.6.09 12:10

Mne chodi az 25. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERUNKA2901
12.9.12 08:53

AHOJKY NORMÁLNĚ MĚ CHODÍ PŘED 10,ALE TENHLE MĚSÍC MI JEŠTĚ NEPŘIŠEL :nevim: JSEM Z PRAHY 10 TAK ALESPON V TOM NEJSME SAMI :?

• Nahlásit
  • Citovat
494
11.2.15 17:49

Zdravím a prosím o radu.
Kde se vyřizuje rodičovský příspěvek na Praze 10 Vršovice?
Dnes jsem tam byla a s mým orientačním nesmyslem jsem to nenašla :oops: :zed: Čekala jsem blbec půl hodiny na pracáku, abych zjistila, že jsem blbě :oops: :cert:
Na netu konkrétní info není, tak kdyby mi někdo poradil budovu, patro a nejlépe i dveře kam jít, budu vděčná a ušetříte mi další lítání :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.15 18:17

@I0li Je to v budově Vlasty v přízemí, chodí se tam rovnou z ulice. Když půjdeš od Edenu, tak je to na levé straně té budovy hned v prvním bloku (A). Pracák pro nezaměstnané je někde v patře v budově tuším C, sociální dávky jsou jinde (asi schválně).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
11.2.15 18:26

@Slečna Ferka Děkuji, snad to najdu :mrgreen: V přízemí jsem si všimla jen podatelny snad… tak tam? nebo nějaká spešl kancelář? (ach jo zlatý normální úřady, tahle kohinoorka mi přijde jako bludiště)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.15 19:11

@I0li Celé přízemí v budově A (té nejblíž Edenu) je velká hala Úřadu práce. Vchod tam je „zezadu“, od paneláků. Nemůžeš to nenajít, hlavně nelez dovnitř k výtahům ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama