DorJan - kolekce 2007

4
29.3.07 16:24

DorJan - kolekce 2007

Ahoj v mé minulé diskuzi jsem se ptala po kočárku DorJan Cross… :lol: ,díky vaším postřehům jsem zjistila,že se často vyskytuje problém s brzdami :cry: .Na stránkách dara.cz jsou v nové kolekci nafocené kočárky s jiným typem brzd.Nevíte náhodou některá(některý) zda na tom firma DorJan zapracovala??? Máte některá kočárek z nové kolekce????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10813
29.3.07 17:04

mam dorjan spring :-) a jsem spokojena-tedy z lonska ale je fajn-vyhod je ze tim ze je na reminkach tak super houpe a je s nim i lehci manipulace napr pri najezdu na obrubnik-zkus si sama nadzvihnout tenhle a pak jiny :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1523
29.3.07 17:21

Gabinko a když je na řemínkách nemůže se převrátit až bude mimi sedět a překloní se?Není vratší??? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10813
29.3.07 17:23

nene-nemyslim-zatim je teda mala v tasce nalezato ale tak treba to sem napise jina mamina-ale nezda se mi-stejne az bude na sportaku tak bude prikurtovana :wink:jo jako preklopit uplne??? hmmmmmmm nevim-jsem nezkousela kolik je na to potreba sily-ale myslim ze kdyz bude mrne delat kraviny tak muze preklopit skoro vsechno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2518
29.3.07 21:24

Ahojky,

my máme DorJan cross a souhlasím, brzdy jsou na nic:-( Nejsem s ním vůbec spokojená a už koukám po nějakém sporťáku.
Kamarádka má DorJan Spring :-) a je moc pěkný, vzhledově hezčí jak cross.
A hlavně má výhodu, co se týká boudičku, že do ní tolik nefouká, to u crossu ano, je to miminko takové „odhalené“.

Tak šťastnou ruku při výběru!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama