Knorr Nizza Air

1523
29.3.07 15:09

Knorr Nizza Air

Prosím o radu nemáte některá stímhle kočárkem zkušenost?Moc se mi líbí ale nemůžu najít jestli ste už o něm někde psali,mimi budem mít až v listopadu takže času dost ale už tak pomalu pokukuju a tenhle se mi moc líbí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15
29.3.07 15:12

Já ho nemám ale kritiku jsem na něj neslyšela, jen samou chválu. Taky mi byl doporučován, ale já nechtěla takovou to klasiku ale něco modernějšího. A moc mi nevyhovoval výběr barev. Jinak bych řekla že má vše co má kočárek mít. Prostorná korba, přehazovací rukojet je výhodou.Akorát je asi trošku těžší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
29.3.07 21:06

Ahoj, mám Knorr Nizza, jsem tak trochu tady jejich propagátor :wink: protože jsem s ním moc spokojená. Mám ale kolekci 2005, mám modrobéžovou barvu a máš pravdu, že co se týče výběru barevně nic moc..Jinak jsem se bavila s paní prodavačkou, co dřív Knorry prodávala a ta mi řekla, že Knorr už na Nizzu nemá licenci a má jí Hoco a že je to úplně jiný kočárek než dřív. Teda vypadá stejně ,ale prý ho tak vylepšili, že ho tak trochu zkazili. Jinak říkala, že za ty peníze je to fakt držák a já musím jenom souhlasit. Měla jsem Adinu v červenci a v klidu jsem jí odvozila až do letošního jara, jenom přes léto jsme měli golfky. Má dobrou konstrukci do X a výborné madlo s příjemným potahem, super prostorný košík a super je i sítka v zadu na boudičce, která v létě dovoluje mít letní úpravu, takže se tam mimi nepaří. Já jsem tedy moc spokojená, do terénu super, jen pravda-ta váha nic moc, ale jak jsme se sama přesvědčila, Hoco Big Foot je o dost těžší a to jsou skoro totožné kočárky. Pokud ale jsi příznivcem těchto kočárků, Nizzu mohu jen doporučit :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama