Reklama

Dostala jsem menstruaci ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mich123
Povídálka 16 příspěvků 27.11.17 16:10
Dostala jsem menstruaci ?

Dobrý den, před cca rokem jsem sem psala že jsem ještě nedostala menstruaci. Včera ráno jsem našla v kalhotkách docela velkou hnědou skvrnu (nesmrdí to, je to trochu hlenité) trochu jsem se zalekla, dala jsem si do kalhotek intimku a vše bylo zase dobré. Každé dvě hodiny jsem si ji musela měnit protože jsem ji měla celou mokrou a nedalo se to vydržet. Vzala jsem si proto vložku a šla se podívat na internet. Tam jsem se dočetla že bych mohla být těhotná (což není možné jelikož jsem neměla pohlavní styk ani menstruaci). Dále jsem se dočetla že to někdo má místo první menstruace. A proto jsem se vás chtěla zeptat, myslíte, že jsem už dostala menstruci ale v trochu jiné podobě :D? Jsem trochu zmatená, tak nevím.. Děkuji všem za odpovědi.

Reklama

Reakce:

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 27.11.17 18:43

Ahoj, někdy může první menstruaci předcházet určité špinění, to je takový tmavý výtok, není to přímo Krev. Jak jsi psala, že jsi měla několikrát mokrou intimku - šlo o průhledný, vodnatý výtok nebo jaký? Mohlo by jít i o cervikální hlen, který doprovází ovulaci a je to úplně normální. Některé ženy mívají ten výtok větší - je to na intimku, některé menší. Někdy právě dochází i ke špinění v době ovulace zřejmě kvůli poklesu hormonálních hladin. Uvidíš, jak se to bude vyvíjet dále. Když tak napiš více.

Mich123
Povídálka 16 příspěvků 27.11.17 19:26

@s.y.p.t.a byl hnědý

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 27.11.17 23:29

Tak to můžeš chápat jako menstruaci. Možná se to ještě rozjede, nebo budeš více krvácet v příštím cyklu. Ze začátku může být menstruace nepravidelná, zapisuj si do deníčku.

Mich123
Povídálka 16 příspěvků 28.11.17 06:24

@s.y.p.t.a dobře, moc děkuji :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu: Dejte pokutu všem, nebo uvidíte!

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >