Reklama

Dostinex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 11.03.09 16:10
Dostinex

Ahoj holky jeste bych od Vas potrebovala poradit, jelikoz se mi nalily prsa (po preruseni tehotenstvi - viz clanek Down.syndrom, 19tt) z pondeli na utery dr.mi predepsal na kontrole (utery) Dostinex, jelikoz ho v lekarne nemeli, tak ho objednavali a ja si dnes rano vzala 1 tabletku(jinak mela jsem tam 2 tabletky a mam to brat 1×tydne)… Jen se chci zeptat, za jak dlouho nebo kdy to zasne ucinkovat. Mam ted porad nalite prsa a tvrdee. Mam odstrikavat zbyle mliko nebo to nejak samo ustane ?!
Dekuji za radu.

Reklama

Reakce:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 11.03.09 18:35

S lékama ti bohužel neporadím, ale ze své zkušenosti se zastavováním laktace vím, že :
Omez tekutiny co sneseš, pokud máš zdravé ledviny tak to zvládneš
na noc si prsa pevně svaž, třeba ručníkem, nebo plínou
odtříkávej jen v případě opravdu největší nutnosti.

Množství mléka se dle laktační poradkyně mění co tři dny, tak vydrž.

A ty prášky bych si vzala 2, když doktor napsal 2, protože ten začátek je asi hodně těžkej.
Ještě jednou posílám hodně síly a přeji brzy krásné zdravé miminko.

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 11.03.09 19:55

TAkze ja mam s dostinexem zkusenosti

V lahvicce jsou jenom 2 tabletky- 1 jsi vzala a za tyden dalsi

A teda pokud je mas hodne tvrde, odstrikala bych do ulevy- pak zaledovala, stahla, omezila to piti, a je dobry i salvejov caj.
dalsi tabletku za tydena melo by to byt OK.

Katka

saja1
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 11.03.09 20:47

ahoj,
na omezení laktace se u mě osvědčil ten šalvějový čaj.

kamiŠ
Generální žvanilka 23783 příspěvků 11.03.09 21:22

Ahoj,
taky k tomu stažení lehej na břiše, pomůže ti to i na břicho. Jen mě udivuje, že ti ty tablety nedali už v nemocnici. Měla jsem jiné, ale dostala je hned druhý den po indukci a prsa se mi nalít ani nestihla. Škoda, že tě takhle zbytečně potrápili…

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 11.03.09 21:50

Pardón za OT:

Kamiš: Obrovská gratulace a tentokrát držím palečky v celé rodině aby to dobře dopadlo…

kamiŠ
Generální žvanilka 23783 příspěvků 11.03.09 21:56

Lacenko- DÍKY!!! :-)

LenčaX
Kelišová 6260 příspěvků 12.03.09 07:15

V nemocnici mi nejake prasky dali hned po zakroku a taky po dobu co jsem byla v nemocnici se mi prsa nenalevaly. To az druhy den doma po prichodu z nemo. Dr. v nemocnici rikal, ze kdyby se to rozjelo, ze si mam zajit za svym dr. Taky jsem ale nepochopila, proc mi nedali domu a nerekli, ze kdyby se to rozjelo, tak to mam uzivat tak a tak… No ted uz je to fuk… Pres noc se to trochu „upravilo“, piji ten salvejovy caj a leduju prsa. Obcas mi ale samo od sebe vyteka „mleko“. Snad to bude uz je lepsi.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >