Dotaz i pro muže

5392
22.6.21 17:22

Dotaz i pro muže

Ahoj. Mám takový zvláštní dotaz. Máte zkušenost s tím, že jste s mužem v posteli, on je nadržený, ale nakonec k sexu nedojde.Ani k jinému uspokojení pro něj. Prostě odmítnete. Byla bych ráda, kdyby mi odpověděli i zdejší muži, jak se v tu chvíli muž cítí? psychicky i fyzicky. Cití zlost, bolest nebo dokonce nějakou agresi, zklamání? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4113
22.6.21 17:29

To už máš náhradu za manžela? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9130
22.6.21 18:13

No tak asi základní dotaz je, proč tam s tím mužem lezeš, když pak řekneš ne. A je to směsice nasrani a zklamání. A pravděpodobně vaše poslední setkání. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
22.6.21 18:33

Řekla bych že se cítí úplně stejně jako žena, když je odmítnutá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2108
22.6.21 18:39

To byl ten zpevak? :think:

Jinak asi takto: :roll: a jak psano vyse: posledni setkani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 18:46

Já tohle udělala jednou a chlap to nesl fakt hodně blbě + mi řekl, že nemám ponětí, jak chlapa bolí koule, když už je připraven na akci a ono nic :lol: nevím co je na tom pravdy.

• Citovat
  • Nahlásit
117
22.6.21 18:59

Můj partner bere ne jako ne, a vždy mi říká, že to chápe. Myslím si, že je lehce smutný, samozřejmě, ale oba víme, že to nemá cenu, pokud oba nechtějí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21382
22.6.21 19:20

Reknu ti to z pozice ženy - stát se to mě, tak se cítím jako naprostá kráva a budu si myslet - proč ten dement se mnou do postele leze, navnadi me a pak nic neni?
Byt chlapem, tak se cítím jako naprostý k@k@T 8o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5392
22.6.21 20:34
@FlorenceF Jenkins píše:
To byl ten zpevak? :think:Jinak asi takto: :roll: a jak psano vyse: posledni setkani

Ty jsi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5420
22.6.21 20:45
@GabinkaCh píše:
Ahoj. Mám takový zvláštní dotaz. Máte zkušenost s tím, že jste s mužem v posteli, on je nadržený, ale nakonec k sexu nedojde.Ani k jinému uspokojení pro něj. Prostě odmítnete. Byla bych ráda, kdyby mi odpověděli i zdejší muži, jak se v tu chvíli muž cítí? psychicky i fyzicky. Cití zlost, bolest nebo dokonce nějakou agresi, zklamání? :think:

myslím, že poslední větou jsi si odpověděla
poslal tě někam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
24.6.21 08:21
@Anonymní píše:
Já tohle udělala jednou a chlap to nesl fakt hodně blbě + mi řekl, že nemám ponětí, jak chlapa bolí koule, když už je připraven na akci a ono nic :lol: nevím co je na tom pravdy.

Na to jsem se ptala, když jsme koukali na dokument V síti a jeden chlap přemlouval holčinu ať se svlíkne, jinak, že má kvůli ní hroznou bolest na koulích, tak jsem se ptala jestli je to pravda - a prej je to blbost :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2108
24.6.21 08:25
@Nickjmeno píše:
Na to jsem se ptala, když jsme koukali na dokument V síti a jeden chlap přemlouval holčinu ať se svlíkne, jinak, že má kvůli ní hroznou bolest na koulích, tak jsem se ptala jestli je to pravda - a prej je to blbost :lol:

Prej bolej, jen kdyz se prerusi tesne pred orgasmem. Takhle neeee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1414
24.6.21 08:27
@FlorenceF Jenkins píše:
Prej bolej, jen kdyz se prerusi tesne pred orgasmem. Takhle neeee

To chápu, to bych byla nas*aná taky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2108
24.6.21 08:28
@Nickjmeno píše:
To chápu, to bych byla nas*aná taky :lol:

Ja taky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
24.6.21 08:57
@GabinkaCh píše:
Ahoj. Mám takový zvláštní dotaz. Máte zkušenost s tím, že jste s mužem v posteli, on je nadržený, ale nakonec k sexu nedojde.Ani k jinému uspokojení pro něj. Prostě odmítnete. Byla bych ráda, kdyby mi odpověděli i zdejší muži, jak se v tu chvíli muž cítí? psychicky i fyzicky. Cití zlost, bolest nebo dokonce nějakou agresi, zklamání? :think:

Tak pokud jste manzele a chodite spolu vecer spat s tim, ze nekdy sex je a nekdy neni, tak je to vsedni situace, ve ktere o nic nejde. Ackoliv, kdyz uz je nadrzeny a vecer se vyvijel tak, ze sex bude a nedojde k nicemu, tak budes s nejvetsi pravdepodobnosti citit jak bolest a zlost, tak i nejakou agresi a zklamani… ale predevsim bude nasrany. Ale zvladne to, nasrani prejde a zase bude dobre ( pokud se ta situace neopakuje kazdy den).

A pokud nejste manzele, kteri spolu jdou vecer spat, ale jste chlap a zenska, kteri jsou spolu v posteli, on je nadrzeny a sex nebude, ackoliv pred odchodem do postele vsechno k sexu smerovalo, nebo prinejmensim sex naznacovalo… tak je samozrejme taky nasrany.
Rekl bych, ze normalni chlap by v teto situaci s tebou v posteli ani nezustal. Pokud by postel byla jeho, vyrazil by te z ni, pokud tvoje nebo nikoho, vstal by, oblikl by se a sel spat kamkoliv jinam. Lepsi, nez spat vedle nekoho, kdo z tebe prave udelal absolutniho blbce.

Fazit: Zenska ma pravo rict kdykoliv, v jakekoliv fazi schylovani se k sexu ne. Existuje ovsem urcity moment, od ktereho ma pro zmenu chlap pravo ji povazovat za absolutni kravu, blbku, podvodnici, slibotechnu (nehodici se skrtnete) a pokud si ten chlap sam sebe vazi, kontakt s takovou osobou ukoncit. Existuji ovsem vyjimky, ktere rady trpi a nechavaji ze sebe rady delat blbce… tem verim, se to dokonce muze i libit.

Doufam, ze jsem mou odpvedi vnesl do tmy trochu svetla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat