Dotaz na ovulaci

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AndyAndýsek
Nováček 3 příspěvky 1 inzerát 03.04.18 09:31
Dotaz na ovulaci

Ahoj maminky, prosím juknete na můj graf zda proběhla ovulace? Pořàd se v tom nějak plácám a po zamlklém 9/2017 se snažíme a nic :(.Vím že mam sledovat hlen ale ro se nechytam uz vůbec…

Příspěvek upraven 03.04.18 v 10:10

Reklama

Reakce:

andelka83
Neúnavná pisatelka 18318 příspěvků 03.04.18 10:08

Vypadá to na 28.3. Ale blbě se to počítá, jsou tam špatně vidět dny cyklu. Doporučila bych zapisovat v jiném programu.

lachtanice86
Závislačka 4739 příspěvků 03.04.18 10:26

Taky bych doporučila jiný program. A říká se že je to poslední den nízkých teplot.

AndyAndýsek
Nováček 3 příspěvky 1 inzerát 03.04.18 10:27

A nevíte pro ios jakej program?

AndyAndýsek
Nováček 3 příspěvky 1 inzerát 03.04.18 10:28

Už jsem tam dala fotku března aby to bylo lépe vidět :lol:

lachtanice86
Závislačka 4739 příspěvků 03.04.18 11:52

@AndyAndýsek já mám fertility friend ale nemám ios. Ale zkus kouknout.

Avu
Kecalka 499 příspěvků 03.04.18 12:30

Totálně se v tom nevyznám. Zkus si to hodit do https://www.womenzone.cz/ nebo https://www.fertilityfriend.com/

To červené je krvácení? To máš takto krátké cykly normálně?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Místo svatby pohřeb? Kazatel z mešity nabádal k popravě prince George!

Ve Velké Británii probíhá soud s učitelem z mešity v lancashirském městě... číst dále >

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama