Reklama

Kdy můžu znovu otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emay
Kecalka 130 příspěvků 01.04.18 19:56
Kdy muzu znovu otehotnet?

V 6tt jsem potratila, krvacim uz 2 dny, dost silne, a chceme se snazit hned o miminko znovu, jen nevim, jestli to mam brat jako menstruaci, tedy jestli muzu hned zhruba za tech 14 pri ovulaci otehotnet, a brat clostilbegyt, diky kteremu jsem otehotnela poprve, jenze to dopadlo takhle :,( vim ze bez nej neotehotnim, mam anovulacni cykly, i 120 dni :,(

Reklama

Reakce:

Fjodorka
Extra třída :D 11212 příspěvků 01.04.18 20:01

Ano, pokud nepůjdete na výškrab, můžete otěhotnět hned. Držím palce ;-)

Kriss Tina
Závislačka 4724 příspěvků 01.04.18 20:07

Mě dr řekla ať si počkám aspoň 2 cykly že by se to nemuselo hned uchytit, ale znám paní co otěhotněla hned a vydrželo ji to

stelamal
Kecalka 176 příspěvků 01.04.18 20:18

Taky jsem otehotnela hned prvni mesic po samovolnem potratu a vse dopadlo na vybornou :).

Janli
Kelišová 5408 příspěvků 9 inzerátů 01.04.18 20:34

Měla by jsi počkat až ti hcg klesne na nulu. Blokuje ovulaci a s clostilbegytem by jsi si udělala pořádnou paseku v hormonech. Nejlíp nechat proběhnout jednu menstruaci a krvácení při potratuse do toho nepočítá.

Anulaaa20
Povídálka 14 příspěvků 01.04.18 21:23

Ahoj, ja potratila brezen 2014 ve 12 tt sla jsem na revizi. Ms po revizi nikde, takze na vyvolani ms a ta prisla asi do 5ti dnu..nasadila jsem gynex a krasnej cyklus prisla ms po 30ti dnech coz se nikdy nedelo mela jsem s ms problemy treba 2 mesice nic. No a po te ms cerven 2014 jsem opet otehotnela a v dubnu 2015 se mi narodil syn :-)

meggy33
Kecalka 336 příspěvků 01.04.18 21:23

Ja som potratila v prosinci a 10dni na to otehotnela. Teraz som 17tt. Telo vie kedy je pripravene

Emay
Kecalka 130 příspěvků 01.04.18 21:45

Dekuji, nevydrzim cekat na dalsi ms, kdyz prijde treba zas az za tech 120 dni, coz je u mne bohuzel normalni.. :,(

Anulaaa20
Povídálka 14 příspěvků 01.04.18 22:31

@Emay me prave pomohl na to ten gynex nikdy sem ms nemela pravidelnou a s gynexem super. No a po porodu uz pak dobry poprve pravidelna ms :-) Budu drzet palce at to jde dobre a at cekani utece :-)

Emay
Kecalka 130 příspěvků 01.04.18 23:16
@Anulaaa20 píše:
@Emay me prave pomohl na to ten gynex nikdy sem ms nemela pravidelnou a s gynexem super. No a po porodu uz pak dobry poprve pravidelna ms :-) Budu drzet palce at to jde dobre a at cekani utece :-)

Dekuji :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama