Dotaz na vyšetření

1296
7.2.06 22:34

Dotaz na vyšetření

Prosím, dnes jsem byla poprvé v těhotenské poradně v porodnici. Paní doktorka mi na do papírů napsala : hrdlo 1 cm pro prst, hlavička naléhá.

Nevíte náhodou někdo co to znamená ??
To znamená, že bych už za chvíli mohla rodit ???

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
7.2.06 23:31

Ahoj,
nevim,v kolikátém jsi týdnu,ale já máme od 25tt. hrdlo otevřené na 1,5 cm.Od 32tt. mi píšou to samé-hrdlo 1,5 cm,vnitřní branka zavřená,hlavička naléhá.
Je pravda,že mi do 36tt. doporučili polehávat.Dnes jsem v 37 tt. a stále nerodím.

• Nahlásit
  • Citovat
2518
8.2.06 05:48

Ahoj Mikino,

já jsem sice rodila před 6-ti lety, ale znamená to, že už si miminko „hledá“ cestičku ven, tak postoupilo do pánve a že se začínáš otevírat, ale neboj, kdyby to bylo k porodu, tak Tě domů nepustí:-).

Držím palečky!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
8.2.06 08:46

jo,to se neboj.mne rekl doktor asi tak v 38 tt ze uz se konecne zacina neco dit a rodila jsem az v 41tt!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
8.2.06 09:03

Ahoj, pamatuji si, ze pri prvnim tehotenstvi me strasili uz ve 38tt, ze se pomalu oteviram, ale nakonec jsem jeste dva dny po terminu prenasela.

S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
8.2.06 09:03

Tak Vám všem děkuji za odpověď :) Jsem strašně zvědavá, kdy se ta naše holčička rozhodne vylézt :).

Mějte se krásně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4921
8.2.06 09:15

Mikinko proč nenapíšeš do deníčku, tam na každou otázku odpověď od 58 těhulek a teď už i maminek, máme tě v seznámku a nevíme ani co s tebou je? Ať je to všechno v pořádku a holčička se rozhodne v pravý čas.
Berun-únorňátka a březňátka 2006

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama