Dotaz na zubaře

3
4.7.20 05:53

Dotaz na zubare

Ahoj chci se zeptat na názor měnila jsem zubare ale u bývalé zubařky jsem se neodhlasila, tet jsem těhotná a můj nový zubař mě odmítá vzít (prý až po porodu), ale já mám bolesti. Můžu se normálně objednat u své bývalé zubařky? Nezisti to nějak v PC že jsem u někoho jiného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.7.20 06:00

Pokud jsi byla už u nového zubaře a udělal ti vstupní prohlídku, tak bývalá Dr ve výpisu od pojišťovny nejspíš zjistí, že už jsi přeregistrovaná jinde. A nechápu, co je to za zubaře, když tě s akutkou chce ošetřovat až po porodu???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.20 08:37

Zjistí to, ale až na po vykazani davek na pojistovnu, coz se dela na konci mesice. Zubar te musi ošetřit. Pokud neosetri, hledej noveho nebo se vrať ke staré.

• Nahlásit
  • Citovat
3138
4.7.20 08:49

Proč by neosetril? Zuby mi dělá i v těhotenství.. Akorát mi nedělá rentgen. Bez k té staré na bolest. Mě doktor řekl že se záněty musí léčit, že není možný abych celé tehotenstvi chodila se zánětem v zubu, může ti vyvolat i predčasny porod. Nehledě na to že se ti ten zánět může šířit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
955
4.7.20 13:09

Stará zubařka ví, že jsi odešla k jinému, nový zubař tě musí vzít i když jsi těhotná, skákat během chvíle od zubaře k zubaři nelze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
6.7.20 00:04

Stará zubařka to zjistí. Běž normálně k aktuálnímu zubaři v době kdy ošetřuje akutní případy nebo se objednej. Že by tě neošetřil z důvodu těhotenství je blbost. Navíc když se objednáváš k zubaři řekneš, že tě bolí zub.. že jsi těhotná u toho přece hlásit nemusíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama