Extrakce osmiček

3.7.20 20:11

Extrakce osmiček

Nevite co to může být prosím? Mám to šedé a podle netu suche lužko? Celkem to bolí, mám třetí den po extrakci osmiček. Mam s tim na pohotovost? Nebo to tak být má? :( Navíc ani ta oteklá dáseň se mi nezdá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2029
3.7.20 20:31

Ano suche luzko, patrne jste si vyplachla krevni srazeninu. Pokud vam nedali antb tak pro ne, jinak se neda delat nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.20 20:35

@Peggy54 dekuji, myslela jsem si to. Antibiotika mám, ale mam strach to nechat tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2029
3.7.20 20:38

@Veronikaatev mne se to bohuzel stalo v puberte taky, tyden bolesti byl fakt ocistec zadne bezne prasky nepomahaly, mozna si nechat napsat aulin, uz nechci zazit, splaskla jsem asi po 10 dnech. Pri dalsim trhani jsem si davala majzla a za dva dny ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.20 20:40

@Peggy54 a nikam jste s tím nešla? Obavam se nějakeho zanětu právě. Přemyšlela jsem, že zajdu do lékárny pro výplach, ale zase pohotovost bude asi větší jistota ikdyz jsem posraná :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
3.7.20 20:58

Rozhodně to proboha nevyplachujte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.20 21:04

@evulinda79 pojedu ráno na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57
3.7.20 21:07

Byla jsem tak přes vánoce letos. Ukrutne… Léky nepomůžou, jen denně pohotovost na výměnu drenu. Po svátcích už mě to začalo pěkně štvát, tak jsem koupila ten Corsodyl, do kteryho namaci ty dreny a bylo po všem. Nenechala bych to bez ošetření. Bude hůř a může z toho být daleko horší zánět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2029
3.7.20 21:20

@Veronikaatev sla jsem s tim a pry to vydrzet a brat atb, aby se neudelal zanet. Hlavne vic nevyplachovat a nekousat nic tvrdeho a drobiveho. Spis tekutou stravu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.7.20 21:24

@Nepochopíš denně? 8o tak snad mě to nečeká také. Doufam v jednu navštěvu a snad to bude ok :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 21:48

Také mám ukrutné bolesti již několik týdnů. Analgetika ani ATB nezabírají.
Doporučení odborníka: čekat, vydržet, v žádném případě nedrenovat - dnes se již nedoporučuje. Nevím, jak dlouho to vydržím.
Prosím o anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
57
3.7.20 22:17

@Veronikaatev
Taky jsem doufala :( bohužel, musí se to kazdej den měnit protože to šedé tam je nekroza a to je to co tak děsně bolí a oni to musí pinzetami sundat, ale to je uuuuleva 8) hodně štěstí přeji, zavcas bych šla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 23:44

Pracuji v oboru. Urcite jet na pohotovost. Vytvoří vam bud novou sraženinu nebo aplikují Alvogyl pripadne neco podobného.

• Nahlásit
  • Citovat
253
5.7.20 19:57
@Anonymní píše:
Pracuji v oboru. Urcite jet na pohotovost. Vytvoří vam bud novou sraženinu nebo aplikují Alvogyl pripadne neco podobného.

Prosím jak dlouho to muže bolet? V úterý mi trhala zubarka spodní osmičku a porad to bolí :rolling_eyes: zabírají běžná analgetika, ale snažím se vydržet (vecer už zónu paralen). Zub šel hned, byl venku za par minut, ale kořen mega. Mám tam díru snad až do krku :D dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.7.20 20:01

@bublifucekk taky to mam vytrhlé v uterý a trnuti citim pořád. Občas vystřelujici bolest nebo jakobych tam měla zánět. Nicmene včera jsem byla na pohotovosti kvuli suchemu lužku, takže ta bolest je asi přirozená a muže to trvat třeba 2-3 tydny nebo i dyl bohužel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama