Dotaz - praní kočárku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Baboo.b
Závislačka 4920 příspěvků 26.03.09 23:23
Dotaz - praní kočárku

ahoj holky,
moc prosím o radu. Mám kočárek MUTSY URBAN RIDER z druhé ruky, ráda bych části, které jdou, vyprala.
Bohužel jsem nikde nenašla zda mohu a nakolik.
Nemáte některá tento typ kočárku - s návodem kde se píše nakolik či jak se může prát?
Nebo nemáte zkušenosti s praním vnitřku kočárku?

Děkuju moc a přeju pěkný den,
Bára

Reakce:
zuzan
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 26.03.09 23:42

Ahoj já teda neměla tento tip kočárku celou dobu jsem ho prala v ruce a pak jednou z lenosti jsem to hodila do pračky a ten vnitřek ta výpln zůstala uplně samá boule radši bych prala v ruce my v návodu taky měly že se dá prát v pračce na třicet.
 ZUZAN

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.09 09:29

Ahoj,
záleží na typu materialu, ja mam cargo a ten teda radeji peru v ruce, respektive kartáčkem ve vaně v mydlové vodě.

• ten druhý materiál myslím, že tomu typu říkaly sport tak do pracky jo, ale jenom na šetrné praní maximalne na 30, asi bych to moc neždílala.
    Zaleží co máš :)
    S kočrkem budeš určitě spokojená my ho přímo milujeme :) a ted se těšíme že v něm bude jezdit i bráška :)
    Ahoj
     Bára
zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 27.03.09 09:35

Já peru na 30 v pračce - program jemné praní - prala jsem perego, quinny a bebe confort a všechno v pohodě. :D

Baboo.b
Závislačka 4920 příspěvků 27.03.09 10:42

Díky moc holky, :srdce: asi zkusím nejdřív v ruce …
a třeba se časem odvážím na pračku :lol:

Pěkný den přeju všem.

hanucha
Závislačka 3328 příspěvků 27.03.09 21:01

Ahoj, ja prala v pracce na 30, ani s hlubokou korbou ani se sportakem to nic neudelalo :-) Mam Sport 14 hl. korbu a sportak v cervene, co je to za typ nevim.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >