Dotazník COVID-19

27
20.6.21 17:45

Dotazník COVID-19

Zdravím vás, chtěla bych vás poprosit o vyplnění krátkého dotazníku, který se týká onemocněním COVID-19. Potřebuji to do projektu do školy. Dotazník je anonymní a jeho odpovědi budou využity pouze pro tento projekt. Dotazník zabere jen pár minut. Za vyplnění budu moc ráda, předem děkuji a přeji vám hezký zbytek dne :dance:

https://docs.google.com/…6BQ/viewform

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51066
20.6.21 17:48

Chtěla jsem vyplnit, ale bohužel na některé otázky tam máš jen velmi úzký výběr odpovědí a ani jedna se mi z toho nehodí. A třeba nesmyslná otázka je na příznaky u covidu, když jsme ho neprodělala :nevim:
Plus tam máš několik hrubek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22583
20.6.21 17:50

U té otázky „Z jakého důvodu jste se rozhodli očkovat?“ Chybí odpověď, že se naočkovat ze zdravotních důvodů nemohu. Buď muzu dat, že je to zbytečné, nebo že už očkovaná jsem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
20.6.21 17:53

@Kriss Tina Tak to mne mrzi, to mne ani nenapadlo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
20.6.21 17:55

@lucenka Pokud jsi covid neprodelala je tam i odpoved, ze zadne, protoze jsi ho neprodelala :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18103
20.6.21 18:01

Kdyz je někomu 41 tak nepatří nikam a kdyz je někomu 65, tak si může vybrat 2 věkové skupiny? Prodelal jste onemocnění? Není tam možnost, kterou bych si mohla vybrat. Z jakého důvodu jste se rozhodli očkovat? Nezda se mi možnost výběru. Navic jsou tam hrubky.
Nevyplnim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26010
20.6.21 18:26
@Zrzecka18 píše:
@Kriss Tina Tak to mne mrzi, to mne ani nenapadlo :(

Já mám též problém. Prodělala jsem covid a proto se zatím neockuji. Možná v září, na podzim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
20.6.21 18:34

Odesílám, ale přijde mi to ušité horkou jehlou a výsledky budou o ničem vypovídající :nevim: Jsou tam chyby, zvláštní formulace. Působí to amatérsky a nedůvěryhodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1368
20.6.21 18:49

Mě tam zase u předposlední otázky chybí odpověď ano, nařízení jsem dodržovala, přestože ní nedávala smysl. Kvuli tomu neodesílam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat