Dotazník k diplomové práci

22.1.20 21:17

L

Příspěvek upraven 22.01.20 v 22:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2061
22.1.20 21:19

Klidně to vyplním s maminkou.
Ale hlavně si nech udělat u diplomky i jazykovou korekturu. Sorry za OT.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2061
22.1.20 21:21

@tetryss otázky 5 a 6 by měly mít víc možností současně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 21:27

@AjaF Děkuji za upozornění a vyplnění :), už jsem unavená :/.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5719
22.1.20 21:31

Chtela jsem to vyplnit, ale uplne se to minulo. Chybi tam napriklad prace na zahrade nebo prace (zamestnani) jako privydelek a traveni casu zaroven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4623
22.1.20 21:49

Teda jen se potvrzuje, že tahle univerzita to dává všem :roll: Viděla jsi někdy nějakého důchodce na vlastní oči?? Zkusila jsem to vyplnit za mamku nebo tchyni, ale tvá představa důchodce je babka kolébající na koleni vnouče nebo osamělý dědek čumící na televizi. Máš to totálně mimo reálný život. Co takhle, že někdo pracuje. Já znám důchodců mraky, naši rodiče a jejich kamarádi a pracuje jich hrozně moc. Co zahrada? Jako dotazník o prdu, to si tam fakt naklikej sama. :roll: Já normálně dotazník vyplním bez keců, ale tohle máš fakt mimo. Nedá se na to reálný člověk napasovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 22:01

@mau-mau Určitě to dává zadarmo no :D :D Přiznávám, že tohle jsem tam zapomněla. Ale zkreslené představy určitě nemám. Jinak děkuju za názor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12805
23.1.20 12:21

Dobrý den, z důvodu smazání dotazníku zakladatelkou bude tato diskuze v nejbližším termínu smazána. Pro příště Vás poprosím zadávat dotazníky do této povolené diskuze

Děkuji a přeji hezký den :kytka:

Terka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama