Dotazy k sekci Deníčky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Krakatice88
14.3.14 13:52
@Elis22 píše:
@TroisChéris - vážně? tak to je super, tedy ne že bych to teď chtěla využít :lol: ale jednou jsem narazila na diskuzi, kde se právě to, že na emiminu nejdou smazat příspěvky ani profil řešilo a tak mě to dost zarazilo, proč to vlastně nejde :nevim:

profil si nemůžeš smazat sama nějakým kliknutím, ale přes adminy to jde ;) A příspěvky se nedají mazat, můžeš je editovat a nechat tam třeba 3 tečky nebo tak něco.. Ale mám pocit, že to admini kontrolují, protože pak by ty diskuze třeba nedávaly smysl, kdyby každý druhý příspěvek byl změněný a odpovědi na sebe nijak nenavazovaly ;)

  • Citovat
  • Upravit
20845
15.3.14 07:02

Dobrý den,

ráda bych zdůraznila, že si vážíme vašich deníčků, které nám posíláte a postupně je čteme. Uveřejňovány nejsou přísně podle pořadí, ve kterém je vkládáte, ale podle uvážení naší redakce. V případě časového údaje o zveřejnění 3-5 dní od vložení deníčku se jednalo o naši nepřesnost. Obvykle by se deníček měl za několik dní objevit na našich stránkách

Děkuji všem pilným pisatelkám a přeji pěkný víkend :kytka:,

admin Josefina

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Daisy Veronica
15.3.14 08:03

@admin Chápu a děkuji za odpověď ;) Protože se mi nikdo neozýval, až kromě Vás, čehož si samozřejmě vážím, poslala jsem dnes ráno nový - již poupravený deníček. Bohužel jsem nabyla dojmu, že můj první deník zřejmě nedošel. Hezký den.

  • Citovat
  • Upravit
1919
15.3.14 08:47

@admin Dobrý den, a můžu se zeptat, jak je to s tím smazáním deníčků? už dlouho vás o to prosím, a nic:(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20845
30.3.14 20:29

Zdravím,
omlouvám se za pozdní odpověď - všechny žádosti o smazání a jiné dotazy prosím směrujte přímo do SZ na nick admin. Abychom vám mohli odpovědět co nejdříve.

Monika

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21848
26.4.14 10:26

Mam dotaz jestli je nejaky vyjadreni k dnesnimu (jiz smazanymu) denicku?? Proc byl ten okopirovanej blabol vubec vydan? Neco schvalite a pak schluss??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
26.4.14 10:32

@Krkael co to zas bylo za perly? :mrgreen: mi přijde, že se odsouhlasí vše a pak na základě reakcí to teprva mažou :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21848
26.4.14 10:34
@martina.se píše:
@Krkael co to zas bylo za perly? :mrgreen: mi přijde, že se odsouhlasí vše a pak na základě reakcí to teprva mažou :think:

Ja nevim. Precetla jsem prvni odstavec a stacilo :pocitac: jako nevim. Ale asi schvalujou kazdej, dle obsahu to tak vypada. Prijde mi, ze tojde do kytek, fakt. :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
26.4.14 10:39

@Krkael je fakt, že poslední dobou se toho vyrojilo fakt hodně :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2353
26.4.14 10:51

Co jsem prošvihla? :mrgreen: Deníček jsem naštěstí nečetla…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3973
26.4.14 10:59

Mám narušený denní rituál - k snídani deníček :|

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26248
26.4.14 11:23
@LadyPet píše:
Mám narušený denní rituál - k snídani deníček :|

buď ráda, udělalo by se ti zle ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26248
26.4.14 11:24
@barca93 píše:
Co jsem prošvihla? :mrgreen: Deníček jsem naštěstí nečetla…

fanatický blábol okopírovaný ze sektářského webu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1947
26.4.14 11:26

Deníček jsem četla a těšila jsem se na ranní reakce, bylo mi jasný jak je to kontroverzní a příjdu a deníček je pryč, nechápu
když už jednou něco schválím, tak jsem to snad četla :zed: a ne že to hned zas vzápětí smažu
ano udivilo mě, že tohle prošlo, ale když už to prošlo, tak proč to mazat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6842
26.4.14 11:26

O čem to bylo?

akorát na svém profilu dole vidím odkaz
*Nejnovější deníček:
Dominikův příběh dnes

Od: Jsem
Nejde o mé dítě, ale je to pro mě velký zážitek, který bych ráda opakovala k dosvědčení každému, že v beznadějných situacích existuje naděje tam, kde ji člověk raději nehledá…*
ale po rozkliknutí už tam nic není, jen že byl smazán

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová