Dotepání pupečníku po cs

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 17:38
Dotepani pupečníku po cs

Prosím nevíte zda i při císařském řezu jde nechat dotepat pupečník a poté jej přestřihnout otec?

Reakce:
luci.no
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 06.09.19 18:11
@Anonymní píše:
Prosím nevíte zda i při císařském řezu jde nechat dotepat pupečník a poté jej přestřihnout otec?

Ty blaho, to by dal asi malo ktery otec. Vzdyt kolabuji i pri klasickem porodu. Ja si myslim, ze to lekari nedovoli. Co vim, tak otec je u hlavy zeny a na bricho nevidi ani jeden.

Janita3
Závislačka 3524 příspěvků 06.09.19 18:17

@luci.no Manžela jsem měla u císaře přesně před měsícem :lol: Bohužel v porodnici, kde jsem rodila já, nemohl být přímo u mě, ale za takovým sklem. Nemyslím si, že by při sekci povolili přestřihnutí pupeční šňůry, je to strašnej fofr všechno a už kvůli sterilnímu prostředí. A operaci tedy viděl :oops: Já myslela, že bude na místě nějaká plenta a nebyla 8o

Janli
Extra třída :D 10135 příspěvků 06.09.19 18:58

Tak teď jsi posunula moji laťku po míru zpovykanosti rodiček sakra vysoko. Jakože by si taťka zahrál na chirurga? To si děláš srandu, ne? Ty vo.le, vždyť je to velká operace, ne kosmetickej zákrok. Tak tohle hned tak někdo nepřekoná… :zed:

kikinka261092
Povídálka 32 příspěvků 06.09.19 19:23

@luci.no tak můj asi vydrží hodně protože ani u porodu nebyl u hlavy a díval se, jak malý leze ven :nevim:

kikinka261092
Povídálka 32 příspěvků 06.09.19 19:25

@Janita3 u mě manžel být může a bude na něm proveden i bonding

Váš příspěvek
Reklama