Dovolená Řecko 2021

Anonymní
19.6.21 21:40

Dovolená Řecko 2021

Ahoj všem, svůj dotaz zkrátím. Letos Jsme se rozhodli pro dovolenou v Řecku, letíme se skoro 4-letou dcerou. U moře zatím nebyla a na podzim se chceme snažit o druhé, tak jsme si řekli, že by bylo fajn teď, že je možné že se dostaneme zase třeba až za 3 roky. Malá se těší, my se taky těšíme. Jsme očkování, takže na testy nemusí a děti do 6 let mít také nemusí.
Jenže teď k jádru problému. Jakmile jsem to řekla rodině nebo kamarádkam, tak zo začalo. Udělali že mě naprostou krá. vu, které je jedno, že sem dotáhne bůh ví co. Že chudák dítě bude muset mít v letadle roušku, že co když nás dají do karantény apod.
No musím říct, že dnes už jsem se skoro sesypala a opravdu nevím, jestli to ještě nakonec nestornovat. Najednou nejsem přesvědčená, že dělám dobře a přiznám se, že ten tlak mě ničí. Co teď? Co byste dělali? Dekuji za přečtení

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
578
19.6.21 21:45

Ja v tom problem nevidim. Vykasli se na kecy ostatnich. Pokud jste ockovani, tak sup sup k mori. Taky bych letela, ale nas raptor nema jeste ani rok a pul, ale s temer 4 letym ditetem si to v tyhle dobe uz dokazu predstavit. Je to vase vec, nic do toho nikomu neni. By me zajimalo, kolik z tech, co ti dali kazani, byli na dovoleny minulej rok :roll: :mrgreen: to pro me byli nezodpovedni pitomci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24386
19.6.21 21:56

Jste očkovaní a v Řecku se dodržuje spousta opatření, já bych letěla a nenechala bych si zkazit dovolenou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15116
19.6.21 22:08

Nenech si to zkazit a určitě nic neruš. My se také letos chystáme k moři. Vloni jsme vynechali a už je to zdravotně znát. Budeme dodržovat všechna pravidla a doufat, že nikde nic nechytneme. Máme děti starší, takže ty čekají testy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
488
19.6.21 22:21

Vůbec to neřeš a jeďte. My jedeme taky za týden a to nejsme naockovani, máme jen jednu dávku a malé je 11 měsíců. Takže šťastnou dovolenou :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1809
19.6.21 22:35

Byli jsme v květnu s dcerou, nemá ani dva roky. Byla to krásná dovolená, vzpominame skoro každý den. Malá si to u moře užila, my jsme si po náročném roce odpočinuli.
Na konci léta se chystáme znovu. Nevím, co mate v okolí za lidi, nám to všichni přáli :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6702
20.6.21 08:24

Jasně, od moře to dotáhneš, kdežto na Lipně ti nic nehrozí :roll: :D Normálně leťte, taky se někam v srpnu chystáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
21.6.21 08:02

Normálně ti závidí. My jsme vloni letěli do Bulharska, taky říkali, že jsme blázni. Bylo to ale super a pohoda. Člověk si od toho blázince tady odpočinul. Navíc, jste očkování, nic nestornuj a užijte si to!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52069
21.6.21 08:13
@Anonymní píše:
Ahoj všem, svůj dotaz zkrátím. Letos Jsme se rozhodli pro dovolenou v Řecku, letíme se skoro 4-letou dcerou. U moře zatím nebyla a na podzim se chceme snažit o druhé, tak jsme si řekli, že by bylo fajn teď, že je možné že se dostaneme zase třeba až za 3 roky. Malá se těší, my se taky těšíme. Jsme očkování, takže na testy nemusí a děti do 6 let mít také nemusí.
Jenže teď k jádru problému. Jakmile jsem to řekla rodině nebo kamarádkam, tak zo začalo. Udělali že mě naprostou krá. vu, které je jedno, že sem dotáhne bůh ví co. Že chudák dítě bude muset mít v letadle roušku, že co když nás dají do karantény apod.
No musím říct, že dnes už jsem se skoro sesypala a opravdu nevím, jestli to ještě nakonec nestornovat. Najednou nejsem přesvědčená, že dělám dobře a přiznám se, že ten tlak mě ničí. Co teď? Co byste dělali? Dekuji za přečtení
Šmááááárja, vyprdi se na ně. Pošli je do háje, covida spíš chytnou u Mácháče oni.
Ať si sedí doma na prd.eli, vy si to užijte :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52069
21.6.21 08:14
@PastikaJatrova píše:
Ja v tom problem nevidim. Vykasli se na kecy ostatnich. Pokud jste ockovani, tak sup sup k mori. Taky bych letela, ale nas raptor nema jeste ani rok a pul, ale s temer 4 letym ditetem si to v tyhle dobe uz dokazu predstavit. Je to vase vec, nic do toho nikomu neni. By me zajimalo, kolik z tech, co ti dali kazani, byli na dovoleny minulej rok :roll: :mrgreen: to pro me byli nezodpovedni pitomci ;)

Loni byla Itoška totálně prázdná. Tam nebylo covida od koho chytnout :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2421
21.6.21 08:15

My jsme od loňského března byli postupně v 8 zemích. Někde služebně, někde soukromě. Autem i letadlem. Nikdo z nás se nenakazil, nikoho jsme my nenakazili. Naopak díky tomu jsme viděli, jak v jiných zemích žijí v podstatě normálně, žádné strašení, žádná panika, jak tady u nás. Letos v létě se chystáme do tří zemí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52069
21.6.21 08:19
@carsa píše:
My jsme od loňského března byli postupně v 8 zemích. Někde služebně, někde soukromě. Autem i letadlem. Nikdo z nás se nenakazil, nikoho jsme my nenakazili. Naopak díky tomu jsme viděli, jak v jiných zemích žijí v podstatě normálně, žádné strašení, žádná panika, jak tady u nás. Letos v létě se chystáme do tří zemí.

Jéééé, kam? My chceme Itálii, Slovinsko. Jestli urvem pár dní volna, tak bych chtěla ještě Lofoty.
A na podzim Nepál, do kterého máme letenky už přes rok :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2421
21.6.21 08:33
@Baba píše:
Jéééé, kam? My chceme Itálii, Slovinsko. Jestli urvem pár dní volna, tak bych chtěla ještě Lofoty.
A na podzim Nepál, do kterého máme letenky už přes rok :mrgreen:
,
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
21.6.21 12:24

Ahoj :mavam:, kašli na ně a normálně leťte a užijte si to, já bych letěla hned, syn má 14 měsíců a kdyby nám na vycházely peníze, tak taky letíme do Řecka. Normálně ti to i závidím :lol:. Očkovaní nejsme, covid jsme prodělali a vůbec bych to neřešila ;). Za mě vám přeji krasnou dovolenou, pořádně si to užijte :*. Můžete ho chytit stejně tak tady jako tam, ale vzhledem k tomu, že jste i naočkovaní bych neřešila vůbec nic :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
578
21.6.21 22:56
@Baba píše:
Loni byla Itoška totálně prázdná. Tam nebylo covida od koho chytnout :mrgreen:

Je to mozny, ale ja bych se spis minulej rok bala prenosu v letadle a na letisti (pokud se samozrejme necestuje autem) nez na plazi. Letos uz je to podle me daleko bezpecnejsi to cestovani tam a zpatky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat