Dovolená s dvouleťákem v Česku

1747
10.5.17 07:58

Dovolená s dvouleťákem v Česku

Ahoj, v červnu chceme jet na týden na dovču. Náš dvouleťák se boji ve vlaku, v metru, ve výtahu. Kdekoli ma pocit, že nemůže ven, tak má strach a brečí. Proto jsme zavrhli letět k moři, protože by asi byl celou cestu ve stresu a ostatní pasažéři by si to asi taky neužili.

Takže hledáme kam jet u nás. (Samozřejmě autem, ty dopravní prostředky jsem jen zmínila :-) ) Nějaký penzion nebo hotel vhodný pro rodiny. Máte někdo tip?
Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.5.17 08:07

@nini77 jaka lokalita?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4523
10.5.17 08:08

Záleží, co by jste rádi viděli a podnikli :-) A taky, jakým směrem by jste se rádi vydali.

Nám se třeba líbí v Harrachově :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1747
10.5.17 08:16

Lokalita je mi asi jedno. Mam rada Jižní Čechy, ale hory taky. Rádi vyletujeme, ale vše na pohodu. Nejsme vyloženě turisti. Takže nic náročného.
Harrachov je fajn. Mate tam nějaký osvedceny konkrétní ubytování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 08:26

@nini77 jestli je vam jedno, kam to bude, tak doporucuji Lednicko-Valticky areal. Date to v pohode s kocarkem/odrazedlem. Je to sama rovina. My jsme byli v penzionu Farma. Pro deti idealni ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4523
10.5.17 08:28

@nini77 Byli jsme tam několikrát a vždy se nám tam líbilo.

https://www.harrachovka.com/cs/

Kousek na Mumlavské vodopády, všude lesy a příroda a pro děti velké hřiště. Na hotelu bazén a super dětský koutek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1747
10.5.17 08:30

@eviku-miluna díky za tip, jdu na to mrknout :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1747
10.5.17 08:31

@Salorka taky díky za tip :palec: mrknu na to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4076
10.5.17 09:43

Doporučuju Lipno, můžete s kočárkem na brusle nebo na kola, na Stezku korunami stromů, je tam malý aquapark, Hopsárium, dá se jet parníkem. Když je teplo, tak se můžete vykoupat i v Lipnu. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
10.5.17 10:19

Já mám ráda skály. Tam, kde bývají různé cestičky nahoru dolů, vytesané schody, vyhlídky.. děti to milují-i takhle malé. Takže třeba Český Ráj, kemp Sedmihorky je i s koupáním, nedaleko je i Šťastná země (velký areál s herními prvky):-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama