Dovolit dceři jít do klubu, nebo ne?

Anonymní
30.6.20 00:36

Dovolit nebo ne?

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli můžou mít rodiče problém, když pustí svoje dítě 14 let do klubu? Jsem rodič a dcera na mě tlačí, že prý rodiče kamarádkám to dovolí, mám ještě syna a tomu je 16, toho ti nijak netahne, protoze se venuje na 100% fotballu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10117
30.6.20 01:27

Já jsem dceru pustila do klubu, když jí bylo 14 na koncert oblíbené skupiny, šla jsem jí doprovodit, kdyby chtěli občanku a oni jí vubec nekontrolovali, prošla jak nic 8) :think: Ale byla takhle v klubu jen jednou…jinak by se mi to asi moc nelíbilo. Ještě má čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1580
30.6.20 04:25
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli můžou mít rodiče problém, když pustí svoje dítě 14 let do klubu? Jsem rodič a dcera na mě tlačí, že prý rodiče kamarádkám to dovolí, mám ještě syna a tomu je 16, toho ti nijak netahne, protoze se venuje na 100% fotballu

Záleží proč. Jestli na nějakou skupinu? Výjimečně? Doprovodit a vyzvednout. Jinak ne, má ještě fuuuru času. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25823
30.6.20 05:28
@Anonymní píše:

Holka ze základky nemá v klubu co dělat. Taky jsem používala argument, že ostatní můžou, jen já ne, když jsem chtěla mámu na něco přemluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1455
30.6.20 05:55

Oblibeny argument moji maminky na tohle nalehani byl: ”A kdyz pujdou vsichni skocit z mostu, pujdes taky?” Jinak ve vetsine klubu, co jsem byla, chteli videt obcanky. Tak uz z toho bych usuzovala, ze tam minimalne do 15 nema dite co delat :nevim: Osobne bych ji nepustila. Na koncert jeste budiz s nejakou rozumnou dobou navratu, ale klubu jako takovych si uzije jeste dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
976
30.6.20 06:15
@Afrikana píše:
Oblibeny argument moji maminky na tohle nalehani byl: ”A kdyz pujdou vsichni skocit z mostu, pujdes taky?” Jinak ve vetsine klubu, co jsem byla, chteli videt obcanky. Tak uz z toho bych usuzovala, ze tam minimalne do 15 nema dite co delat :nevim: Osobne bych ji nepustila. Na koncert jeste budiz s nejakou rozumnou dobou navratu, ale klubu jako takovych si uzije jeste dost.

Některé kluby si hned u vstupu označují ty, kterým 18 už bylo a kterým ne, aby to pak měli jednodušší u baru.

Když nebude chlastat nebo dělat jiné vylomeniny, rodiče problém mít nebudou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10882
30.6.20 06:44
@Anonymní píše:

Jaky je duvod?
Vystoupeni oblibene skupiny? Nebo jen nuda?
Jsi za dceru zodpovedna. Jakykoli prusvih = problemy s urady :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3788
30.6.20 06:56

Nepustila bych, myslím že na to má ještě času dost. Osobně doufám že u dcery to příjde tak v 16-17 letech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8448
30.6.20 07:08

Já bych ji nepustila. Nejmíň do patnácti tam nemá co dělat. Mně bylo 16 a chodívali jsme hrát šipky a billiard do jedné hospody. Při policejním zátahu mě stejně Policie odvezla domů, i když jsem žádný alkohol nenadýchala. Aby prý máma věděla, kde se jí dítě zdržuje po večerech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10012
30.6.20 07:14

Šla bych s ní, bud tohle nebo nic.To by tak hrálo se nechat někde tahat potom po sociálce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
30.6.20 07:36

Ve čtrnácti se nám s holkama ze třídy výjimečně podařilo rodiče hromadně ukecat, aby nás pustili na koncert (bylo to na Chinaski, kdyby to někoho zajímalo :D ) Odvezli nás přímo před klub a taky tam na nás hned po skončení čekali, na volnou zábavu po skončení koncertu už jsme měly zákaz. Takže takto možná ano, jinak ani náhodou, možná za dva roky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
446
30.6.20 10:18

Ve čtrnácti opravdu ne. Obecně si myslím, že dítě do 18 let nemá večer po desáté co dělat venku někde v clubu/baru kde se hlavně konzumuje alkohol atd.
Koncert, kino a podobné akce když není další den škola klidně od patnácti, ale ne chodit chlastat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
30.6.20 11:58

Taky jsem byla věčně uražená, že ostatní můžou a já ne. Do maturity jsem musela být do 6 doma a bylo úplně jedno, jestli je pondělí nebo pátek. Žádný koncerty, žádné kluby, žádné přespávání u kamarádek a díky bohu za to. Teď když vidím v klubech 15leté holky sjetý na extázích, tak opravdu děkuji rodičům za drsnou výchovu. Nic mi neuteklo a za mě bych jí prostě nepustila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3272
30.6.20 13:13

Záleží jaký klub, v jakém městě a taky na povaze dcery a kamarádů. Já ve 14ti v nasem meste chodila do klubu a na diskoteku normalne. Je to male mesto (17tis obyv), vsichni se znaji. Vživote jsem nemela kocovinu, nezkousela jsem ani drogy kdome jednoho šluka trávy (už nikdy vic :poblion: ). Kamaradi slušní. Nekdo se opil i v tech čtrnácti…kouřili, ale me se to hnusilo. Zalezi, jaka je tvoje dcera a lidé okolo ní. Ja si nikdy nenechaval napoj bez dohledu, v noci pro mě jezdila máma a pozdeji jsem spala u kamarádů treba uz v tech sestnacti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
2.7.20 21:34

Jsem ve věku, kdy ještě do klubů často chodím a když vidím, co tam ty malé holky vyvádí a jak snadné je pro pánské návštěvníky ty naivní telátka opít a někde ohnout, protože jsou odvařené z toho, že se s nimi baví starší kluci, tak bych si to hodně dobře rozmyslela. To musíš vědět ty, jaká je tvoje dcera. Jestli se nechá ovlivňovat ostatními a bude dělat kraviny, nebo jestli bude rozumná. :nevim: Na koncert bych pustila, ale za mě má ve 14 na kluby ještě dost a dost času.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama