Dózy na umělé mléko

102
30.6.15 18:11

Dozy na umělé mléko

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat v čem uchováváte umělé mléko. Měla jsem Nutrilon ale butelu už nemám a ted kupuji mléko babylove, ale je to v sáčcích což mě moc nevyhovuje. Přemýšlím že koupím nějakou dozu např jak se skladuje káva. Použili byste keramickou, plastovou nebo skleněnou? Díky za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.6.15 18:13

Já skladuju sunar v dóze po nutrilonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
30.6.15 18:15
@Izzz píše:
Já skladuju sunar v dóze po nutrilonu.
:mrgreen: :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
30.6.15 18:15

Taky jsem zpočátku Sunar skladovala v doze po Nutrilonu, později po Caru.. Ale pokaždé to čase začalo vlhnout a štvalo mě, že to nejde pořádně umýt. Nakonec jsem koupila plechovou dózu na kávu v Oxalisu a super:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
30.6.15 18:16

Použila bych plastovou, tu únavou a rozčilením nerozbiješ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10365
30.6.15 18:20

V plechový pixle od Granka, ale teď jsem stejně koupila Nutrilon kvůli pixle, má tam šikovný to zarovnávátko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.15 18:30
@RadkaCh píše: :mrgreen: :zed:

coje? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
30.6.15 18:43

@zuzouš
to tě obdivuji:-D já zarovnávám příborákem, protože s tím zarovnávátkem vůbec neumím, vždycky to posypu všude kolem:-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
30.6.15 18:47

To zarovnávátko u nutrilonu je dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1020
30.6.15 18:51

Mam Sunar v normalni zavarovaci sklenici se sroubovacim vikem. Ten pytlik se tam presne vejde a dobra se to o vrsek zarovnava.
Nic mi nevlhne a dobre se vymyva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
30.6.15 18:56
@Izzz píše:
coje? 8o
@rousinka píše:
Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat v čem uchováváte umělé mléko. Měla jsem Nutrilon ale butelu už nemám a ted kupuji mléko babylove, ale je to v sáčcích což mě moc nevyhovuje. Přemýšlím že koupím nějakou dozu např jak se skladuje káva. Použili byste keramickou, plastovou nebo skleněnou? Díky za radu.
:lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.15 19:12

Tak zásadně v takovýhle pixle: http://www.pivoteka.cz/…ck-999221491. Ať si mladý zvykaj. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1907
30.6.15 20:06

Máme plechovou dózu Sunar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
30.6.15 20:09
@rousinka píše:
Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat v čem uchováváte umělé mléko. Měla jsem Nutrilon ale butelu už nemám a ted kupuji mléko babylove, ale je to v sáčcích což mě moc nevyhovuje. Přemýšlím že koupím nějakou dozu např jak se skladuje káva. Použili byste keramickou, plastovou nebo skleněnou? Díky za radu.

v plastove doze pruhledne kulate :kytka:na mikrovlnce jsem ho mela :pankac:

• Citovat
  • Upravit
5812
30.6.15 20:12

V plechovce(vymytý, a vytřený) od Frolíkovo kafe… nebo v plechový doze, co se prodávaj v sadě, ani nevím odkud, ale ta je velká… a mlíko taky máme babylove, tak to tam přesypu z toho sáčku, kaše máme v plechovce od kafe z lidlu a v plechovce od nějákých sušenek s umělohmotným víčkem… původně jsem chtěla kupovat nějákou dozu na cukru, nebo mouku, skleněný nebo plastový, ale nakonce jsme našli tyhle nevyužitý věci doma…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama