Snášenlivost UM

699
28.6.15 20:24

Snášenlivost UM

Ahoj maminky, jak přesně poznám že malému nesedí umělé mléko? Malému bude v úterý měsíc, a jsme na UM. O mlíčko jsem přišla, když mu bylo 18 dni, jelikož mi ho odvezla rychlá, a ještě se k tomu přidal můj zdrav.stav. Tudíž vše sehrálo svoji roli a jsme na UM. Zatím jsme zkusili Hipp hypoalergeni počátrční mlíko, ten jsme měli od porodnice kvůli dokrmovani. Pak i Hami ale ten jsem si vzala trochu od kamarádky, jelikož malý ublinkával. No a teďka máme Sunar complex 1. Přijde mi že je sladší než předešlé mlíčka, ale prcek stejně občas ublinkává někdy i docela dost. Tak mě zajímá jak to vůbec poznám že mu nesedí :-) Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1387
28.6.15 20:40

http://www.maminka.cz/…-samo-odezni

a jinak pokud prvni UM sedelo, tak proc menis znacku?? urcite jsi za tu dobu poznala zda mu svedci ci ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9716
28.6.15 20:56

A Hipp už nedáváš proč? Mě ublinkavá, kojili jsme dva měsíce pak mléko přestalo téct ublinkávala po MM a následně i po UM zkoušela jsem Babylove, Bebu a nakonec jsme na Hami zahušťuju Nutritonen je to levnější než AR mléka. Už jí bylo 6měsíců a blije pořád :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
699
28.6.15 20:59

@Kamikadze No měla jsem jen trochu z porodnice porodnice jelikož jsme nikde ten Hipp hypoalergeni počátrční nikde z nás nemají, jen Hipp Bio Combiotic. A malý po něm hodně blinkal, ale to mel ještě ode mě mm. No a pak jsme koupili na zkoušku ten sunar a zda se že mu chutná, akorát občas tedy blinka. Tak nevím jestli je to z toho sunaru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
28.6.15 21:02

Jak se stary a kolik mlika vypije?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
699
28.6.15 21:06

@Kamikadze V úterý mu bude měsíc a po doporučení od dr mu dávám jen 100ml. Jelikož po 120ml jak je dávkování na krabicích mi házel šavle, a reflux podle dr nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
699
28.6.15 21:07

@kopejka No jak jsem psala dali mi trochu domu z porodnice a u nás je k sehnání jen Hipp Bio Combiotic, ten počáteční hypoalergeni nikde nemají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
28.6.15 21:08
@PM94 píše:
@Kamikadze V úterý mu bude měsíc a po doporučení od dr mu dávám jen 100ml. Jelikož po 120ml jak je dávkování na krabicích mi házel šavle, a reflux podle dr nemá.

Jako ano kazde mimi je jine, ale moje skoro 4 mesicni (korigovane 3mesicni) pije ted 105-120ml…protoze pokud mu davas vic…je precpany a proto ti taky muze a vetsinou to je… vic blinkat

Příspěvek upraven 28.06.15 v 21:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
28.6.15 21:09

Taky dávám sunar complex 1 a také ublinkává. Pokud nezvrací obloukem a má v pořádku stolici a přibývá tak to neřeš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
28.6.15 21:11

JO a nesmis, se ridit krabici, to je nejvetsi hovadina, ale podle potreb miminka, radeji mu dej mene a pokud bude mit hlad tak jeste trochu pridej a tak zjistis kolik mu teda staci. Ja jsem vzdy postupne navysovala po 15ml, kdyz mela malo, chtela hned jeste trochu, tak se pak zacla casteji budit…je to o instintku, selsky matreskym rozumu a citu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
699
28.6.15 21:11

@Mishicka1 Všechno tohle má v pořádku, ale právě kvůli toho ublinkávani jsem si myslela že mu třeba nesedí. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
28.6.15 21:12
@PM94 píše:
@Mishicka1 Všechno tohle má v pořádku, ale právě kvůli toho ublinkávani jsem si myslela že mu třeba nesedí. :)

Jako ano kazde mimi je jine, ale moje skoro 4 mesicni (korigovane 3mesicni) pije ted 105–120ml…protoze pokud mu davas vic…je precpany a proto ti taky muze a vetsinou to je… vic blinkat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.6.15 21:14

Mam taky sunar a dobry..krabici se neridit..mali je 5 mesicu a vypije 120 ml nebo 150ml njak to stridam..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
28.6.15 21:14

@PM94 až bude starší tak se mu to zlepší malá ze začátku blinkala ihned po jídle a i za dýl teď jí jsou 3 měsíce a už se to lepší :) tak že neboj když je jinak v pořádku tak to neřeš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
699
28.6.15 21:20

@Kamikadze Takže mu mám zkusit dávat ještě o trochu méně. No zkusim to dneska a uvidím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama