Drahé kameny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olkipe
Povídálka 28 příspěvků 24.11.18 20:08
Drahé kameny

Ahojte, chtěla jsem se zeptat, zdali jste tu některé, které věříte léčebným účinkům drahých kamenů. Že vám pomužou od bolesti, trápení apod třeba takový Křištál, Ametyst, Rubín jaspis, Karneol apod jestli dávají nějakou sílu apod :lol: díky za názory

Reakce:
Kassor
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 24.11.18 20:17
@Olkipe píše:
Ahojte, chtěla jsem se zeptat, zdali jste tu některé, které věříte léčebným účinkům drahých kamenů. Že vám pomužou od bolesti, trápení apod třeba takový Křištál, Ametyst, Rubín jaspis, Karneol apod jestli dávají nějakou sílu apod :lol: díky za názory

Neverim… Jediny kamen, ktery by mi opravdu pomohl je diamant :palec:

lachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 24.11.18 20:18

Nevěřím

Kikulele
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 24.11.18 20:23

@Kassor :mrgreen: jo?Tak ten by pomohl i mě ale musel by byt pořádnej :jazyk:

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11755 příspěvků 24.11.18 20:27

@Kassor jojo, diamant je nej!!! :mrgreen: :mrgreen:

jinak léčebným účinkům klidně věř. ono je to hodně o psychice a víře. Takže ti pomůžou, když o tom budeš přesvědčená. Lidská mysl zvládne hodně ;-) Speciálně v případě trápení pomohou. Je to o víře a trápení je vyloženě psychická záležitost.

Kassor
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 24.11.18 20:27
@Kikulele píše:
@Kassor :mrgreen: jo?Tak ten by pomohl i mě ale musel by byt pořádnej :jazyk:

Samozrejme se zazracne ucinky odviji od velikosti :lol:

Jessica4
Stálice 88 příspěvků 24.11.18 20:52

Tak pokud je tvoje mysl silná a věříš tomu tak nějakou sílu mají. Já tomu například věřím a mám je moc ráda. Hlavně nezapomenout pořádně čistit ať účinkují a pomáhají jak mají :)

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 24.11.18 21:07

nevím, jestli přímo fyzicky pomáhají, ale pro případ, že by náhodou ano, tak jich pár mám.. taky mě osobně uklidňuje se v nich prohrabovat a koukat se na ně :) a třeba takový velký hladý karneol rozehřátý na sluníčku a položený na záda, to je náramně příjemné :dance:
tím velkým diamantem bych taky nepohrdla 8)

Prof. Farnsworth
Kelišová 5310 příspěvků 24.11.18 21:10
@Kassor píše:
Samozrejme se zazracne ucinky odviji od velikosti :lol:

Takhle pomáhá i balík pětitisícovek. Navíc nestudí a ani netlačí do zad :mrgreen:

Lalelale
Závislačka 2704 příspěvků 24.11.18 23:58
@Kassor píše:
Neverim… Jediny kamen, ktery by mi opravdu pomohl je diamant :palec:
:mrgreen: :pankac:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >