Straší v domě?

Anonymní
23.11.18 23:14

Straší v domě i?? ????

Dobry vecer, prosím o vás názor. Bydlime v kompletne nove opravenem domku, ktery je ovsem velmi stary, jeden s prvnich ve vesnici. Bydlime pátým rokem. Syn před půl rokem začal rikat, že se bojí sám v pokoji, že máme strasidelnej barák a já sem tomu zacala venovat pozornost (pořád jsem drive vše logicky zdůvodňovala), dejou se mi věci, ze slyším v noci odemykani dveří, susteni a kroky, jako by se manzel vracel domů, při tom to nikdo nebyl. Zapne se mi přes den sama televize. V noci začne sama hrát plysova hračka. Stalo se že jsem byla sama doma, koukala se na tv, par minut před půlnocí jsem tv vypla, šla k synovy do horního patra do loznice a zavřela dveře, když jsem si lehla, slyšela jsem duté rány pěstí dole na francouzke dveře do skla. Myslela jsem, že muž zapoměl klíče, tak jsem rozvitila a šla dolů a nikdo tam nebyl. Znova si lehla a přesně o pulnoci začalo hrát rádio na budíku. Včera jsme ležely oba v ložnici, manzel měl film do sluchatek a oba jsme slysely psi kroky cvakat po podlaze u nás v horním patře, tak se muž zvedl že naší fenku odnese spat zpět dolů do chodby, ale pejsek tam nebyl, byl zavřený dole v chodbičce jako vždy… jsem je blazen nebo co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

542
23.11.18 23:17

A nepatrala jsi po historii toho domu? :think: ja na tohle verim.. a asi by me kleplo teda..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.18 23:20

@Gaforia chystám se na obec. Ale bojím se,co se dovim a pak se budu bat jeste vic…

• Nahlásit
  • Citovat
542
23.11.18 23:22
@Anonymní píše:
@Gaforia chystám se na obec. Ale bojím se,co se dovim a pak se budu bat jeste vic…

No tot otazka, jestli patrat a dozvedet se a nebo to radeji nechat tak.. :think:
Ani netusim, jak se nevo takovyho u nas resi. Clovek to zna jen z filmu, ze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
23.11.18 23:24

A neudělali jste před půl rokem velkou změnu v dispozičním řešení domu? Třeba schodiště, dveře, okna. Ale myslím spíše posunutí nebo zazdění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.18 23:25

@Gaforia no pořád si říkám,že člověk se bojí tolik, kolik strachu či mysli dovoli..a že lidi ublíží,ne duchové…to je moje útěcha, jak existovat, když se něco takového zase deje…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.11.18 23:28

@Gaforia no pořád si říkám,že člověk se bojí tolik, kolik strachu či mysli dovoli..a že lidi ublíží,ne duchové…to je moje útěcha, jak existovat, když se něco takového zase deje… @aivetka
Je to od zacatku celé predelane a ptistavene… ja to slycham od zacatku, syn se bojí půl roku…to sem to jen ted uz prestala svádět na logické vysvětlení…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.11.18 23:29

@aivetka ja to slycham od zacatku, syn se bojí půl roku…to sem to jen ted uz prestala svádět na logické vysvětlení…

• Nahlásit
  • Citovat
4
23.11.18 23:31

Na Facebooku je skupina „paranormální jevy kolem nás“ a tam se tím zabývají a dávají rady jak se toho zbavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
23.11.18 23:32

@Kattu tak to se jdu podivat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26535
23.11.18 23:33

Doporucuji pustit si pana Drabka v poradu jana krause. Pripadne tam byla i jeho kolegyne a pak jim zavolat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
23.11.18 23:42

A co na to manzel, ten je v klidu? Ja bych byla kazdej den posr… :lol: ! Ne ale fakt jako

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
23.11.18 23:47

Razantní rekonstrukcí, přestavbou i přístavbou se mohlo něco narušit. S něčím podobným se setkal můj blízký člověk. Když zazdil schody. Pozval si medium a „čarodejnici“ (věštce). A nějak se všichni „domluvili“. Dá se to vyřešit. A nebo k vám někdo zabloudil. Mám taky nějakou zkušenost, ale z jiného soudku. Nechci strašit. Ale řešila bych to tímto směrem, pokud se dítě bojí (to jsou nejlepší senzibilové) a logická vysvětlení nefungují. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rokris
23.11.18 23:48
@Anonymní píše:
Dobry vecer, prosím o vás názor. Bydlime v kompletne nove opravenem domku, ktery je ovsem velmi stary, jeden s prvnich ve vesnici. Bydlime pátým rokem. Syn před půl rokem začal rikat, že se bojí sám v pokoji, že máme strasidelnej barák a já sem tomu zacala venovat pozornost (pořád jsem drive vše logicky zdůvodňovala), dejou se mi věci, ze slyším v noci odemykani dveří, susteni a kroky, jako by se manzel vracel domů, při tom to nikdo nebyl. Zapne se mi přes den sama televize. V noci začne sama hrát plysova hračka. Stalo se že jsem byla sama doma, koukala se na tv, par minut před půlnocí jsem tv vypla, šla k synovy do horního patra do loznice a zavřela dveře, když jsem si lehla, slyšela jsem duté rány pěstí dole na francouzke dveře do skla. Myslela jsem, že muž zapoměl klíče, tak jsem rozvitila a šla dolů a nikdo tam nebyl. Znova si lehla a přesně o pulnoci začalo hrát rádio na budíku. Včera jsme ležely oba v ložnici, manzel měl film do sluchatek a oba jsme slysely psi kroky cvakat po podlaze u nás v horním patře, tak se muž zvedl že naší fenku odnese spat zpět dolů do chodby, ale pejsek tam nebyl, byl zavřený dole v chodbičce jako vždy… jsem je blazen nebo co s tím?

No nazdar! 8o

• Nahlásit
  • Citovat
M-A
563
24.11.18 04:42
@Anonymní píše:

Omlouvam se ze neporadim, ale je to psycho a ja posera bych se pokakla teda uplne :zed: 8o
Kazdopadne bych to resila, nez se zblaznite…
Nekde jsem cetla, ze dite rikalo ze vidi pana v dome porad, samozrejme tam nikdo nebyl, ale presne i rany zvuky zapinani pristroju, tak matka mluvila k panovi ze se neboji, ale ze dum je ted jejich, ze se o dum hezky staraji a mrzi ji ze se jeji syn boji jestli by nemohl odejit nebo neco v tom smyslu a syn ze to od te chvile nevidel.
Ja verim ze me od takovychto veci ochranuje moje milovana babicka :srdce: protoze se mi zatim nikdy nic takoveho nestalo (tuk tuk tuk) a to jsme bydleli ve starem zrekonstruovanem dome.
Pevne nervy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama