Straší v domě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 23:14
Straší v domě i?? ????

Dobry vecer, prosím o vás názor. Bydlime v kompletne nove opravenem domku, ktery je ovsem velmi stary, jeden s prvnich ve vesnici. Bydlime pátým rokem. Syn před půl rokem začal rikat, že se bojí sám v pokoji, že máme strasidelnej barák a já sem tomu zacala venovat pozornost (pořád jsem drive vše logicky zdůvodňovala), dejou se mi věci, ze slyším v noci odemykani dveří, susteni a kroky, jako by se manzel vracel domů, při tom to nikdo nebyl. Zapne se mi přes den sama televize. V noci začne sama hrát plysova hračka. Stalo se že jsem byla sama doma, koukala se na tv, par minut před půlnocí jsem tv vypla, šla k synovy do horního patra do loznice a zavřela dveře, když jsem si lehla, slyšela jsem duté rány pěstí dole na francouzke dveře do skla. Myslela jsem, že muž zapoměl klíče, tak jsem rozvitila a šla dolů a nikdo tam nebyl. Znova si lehla a přesně o pulnoci začalo hrát rádio na budíku. Včera jsme ležely oba v ložnici, manzel měl film do sluchatek a oba jsme slysely psi kroky cvakat po podlaze u nás v horním patře, tak se muž zvedl že naší fenku odnese spat zpět dolů do chodby, ale pejsek tam nebyl, byl zavřený dole v chodbičce jako vždy… jsem je blazen nebo co s tím?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Gaforia
Kecalka 227 příspěvků 23.11.18 23:17

A nepatrala jsi po historii toho domu? :think: ja na tohle verim.. a asi by me kleplo teda..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 23:20

@Gaforia chystám se na obec. Ale bojím se,co se dovim a pak se budu bat jeste vic…

Gaforia
Kecalka 227 příspěvků 23.11.18 23:22
@Anonymní píše:
@Gaforia chystám se na obec. Ale bojím se,co se dovim a pak se budu bat jeste vic…

No tot otazka, jestli patrat a dozvedet se a nebo to radeji nechat tak.. :think:
Ani netusim, jak se nevo takovyho u nas resi. Clovek to zna jen z filmu, ze?

aivetka
Kecalka 198 příspěvků 23.11.18 23:24

A neudělali jste před půl rokem velkou změnu v dispozičním řešení domu? Třeba schodiště, dveře, okna. Ale myslím spíše posunutí nebo zazdění.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 23:25

@Gaforia no pořád si říkám,že člověk se bojí tolik, kolik strachu či mysli dovoli..a že lidi ublíží,ne duchové…to je moje útěcha, jak existovat, když se něco takového zase deje…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 23:28

@Gaforia no pořád si říkám,že člověk se bojí tolik, kolik strachu či mysli dovoli..a že lidi ublíží,ne duchové…to je moje útěcha, jak existovat, když se něco takového zase deje… @aivetka
Je to od zacatku celé predelane a ptistavene… ja to slycham od zacatku, syn se bojí půl roku…to sem to jen ted uz prestala svádět na logické vysvětlení…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 23:29

@aivetka ja to slycham od zacatku, syn se bojí půl roku…to sem to jen ted uz prestala svádět na logické vysvětlení…

Kattu
Nováček 4 příspěvky 23.11.18 23:31

Na Facebooku je skupina „paranormální jevy kolem nás“ a tam se tím zabývají a dávají rady jak se toho zbavit.

Gaforia
Kecalka 227 příspěvků 23.11.18 23:32

@Kattu tak to se jdu podivat..

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25220 příspěvků 23.11.18 23:33

Doporucuji pustit si pana Drabka v poradu jana krause. Pripadne tam byla i jeho kolegyne a pak jim zavolat.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 23.11.18 23:42

A co na to manzel, ten je v klidu? Ja bych byla kazdej den posr… :lol: ! Ne ale fakt jako

aivetka
Kecalka 198 příspěvků 23.11.18 23:47

Razantní rekonstrukcí, přestavbou i přístavbou se mohlo něco narušit. S něčím podobným se setkal můj blízký člověk. Když zazdil schody. Pozval si medium a „čarodejnici“ (věštce). A nějak se všichni „domluvili“. Dá se to vyřešit. A nebo k vám někdo zabloudil. Mám taky nějakou zkušenost, ale z jiného soudku. Nechci strašit. Ale řešila bych to tímto směrem, pokud se dítě bojí (to jsou nejlepší senzibilové) a logická vysvětlení nefungují. ;)

rokris
Kelišová 6428 příspěvků 23.11.18 23:48
@Anonymní píše:
Dobry vecer, prosím o vás názor. Bydlime v kompletne nove opravenem domku, ktery je ovsem velmi stary, jeden s prvnich ve vesnici. Bydlime pátým rokem. Syn před půl rokem začal rikat, že se bojí sám v pokoji, že máme strasidelnej barák a já sem tomu zacala venovat pozornost (pořád jsem drive vše logicky zdůvodňovala), dejou se mi věci, ze slyším v noci odemykani dveří, susteni a kroky, jako by se manzel vracel domů, při tom to nikdo nebyl. Zapne se mi přes den sama televize. V noci začne sama hrát plysova hračka. Stalo se že jsem byla sama doma, koukala se na tv, par minut před půlnocí jsem tv vypla, šla k synovy do horního patra do loznice a zavřela dveře, když jsem si lehla, slyšela jsem duté rány pěstí dole na francouzke dveře do skla. Myslela jsem, že muž zapoměl klíče, tak jsem rozvitila a šla dolů a nikdo tam nebyl. Znova si lehla a přesně o pulnoci začalo hrát rádio na budíku. Včera jsme ležely oba v ložnici, manzel měl film do sluchatek a oba jsme slysely psi kroky cvakat po podlaze u nás v horním patře, tak se muž zvedl že naší fenku odnese spat zpět dolů do chodby, ale pejsek tam nebyl, byl zavřený dole v chodbičce jako vždy… jsem je blazen nebo co s tím?

No nazdar! 8o

M-A
Kecalka 176 příspěvků 24.11.18 04:42
@Anonymní píše:

Omlouvam se ze neporadim, ale je to psycho a ja posera bych se pokakla teda uplne :zed: 8o
Kazdopadne bych to resila, nez se zblaznite…
Nekde jsem cetla, ze dite rikalo ze vidi pana v dome porad, samozrejme tam nikdo nebyl, ale presne i rany zvuky zapinani pristroju, tak matka mluvila k panovi ze se neboji, ale ze dum je ted jejich, ze se o dum hezky staraji a mrzi ji ze se jeji syn boji jestli by nemohl odejit nebo neco v tom smyslu a syn ze to od te chvile nevidel.
Ja verim ze me od takovychto veci ochranuje moje milovana babicka :srdce: protoze se mi zatim nikdy nic takoveho nestalo (tuk tuk tuk) a to jsme bydleli ve starem zrekonstruovanem dome.
Pevne nervy!

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >