Drahé polovičky :-D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunna11
Závislačka 2959 příspěvků 26.03.18 20:09
Drahé polovičky :-D

Ahoj všichni, čtu tu samé diskuze se stížnostma, co takhle zkusit opak… :D zajímalo by mě, kdo je dnes ve vztahu spokojený, jak jste se seznámili, čím vás vaše drahé polovičky potěšili, čím vás pobavili :D

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10091 příspěvků 26.03.18 20:14

Jsem moc spokojena a seznamili jsme se v hospode 4 cenove

carola
Kelišová 6761 příspěvků 26.03.18 20:17

Já mám taky hodného muže, nemůžu si stěžovat. :kytka:

Aries6
Generální žvanilka 21980 příspěvků 5 inzerátů 26.03.18 20:22

Známe se z práce - já kancelářská krysa, on na mechanické dílně. On mě neměl rád z principu, že jsem z kanclu (ale když jsem měla kozačky a sukni, tak to se otočil), mě on zase přišel jako máčo, který se denně honí v posilovně (svaly má z práce). Potkávali jsme se i pracovně, takže došlo na to, že jsem potřebovala něco přesně od něj. No a zjistily jsme, že ani jeden není tak hroznej. Pak vánoční večírek, troška alkoholu a bylo to.
Je hodnej, pozornej, je to typ chlapa, co by nenechal ženu nosit tašky nebo cokoliv tahat. A je výbornej táta. Tehdy jsem si myslela, že už budu mít vztah jen z rozumu, že mě to takhle trefí, jsem nečekala.
Jsme spolu 9 let, na všem se umíme domluvit v klidu, chytneme se málokdy. Umí mě potěšit, umí se omluvit!!!
Ale ťuk ťuk ťuk, ať něco nezakřiknu.

@Verunna11 A ty???

Lady_Anne
Kecalka 251 příspěvků 26.03.18 20:23

Já jsem spokojená. Jsme spolu něco málo přes 3 roky. Znali jsme se od vidění už na základce, byl to starší brácha mého spolužáka. Později chodil s jednou mojí „kamarádkou“ a potom jsme se nějak dali dohromady. :lol: Čím mě potěšil? Toho by bylo hodně. Potěší mě, když mi koupí něco, co mám ráda. Když sám navrhne, že někam pojedeme. Pořídil mi kočku, kterou jsem chtěla. :srdce: Pobavil mě tím, že si nepamatuje kolik mu je let. :lol:

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 26.03.18 20:24

Poznali jsme se v práci a jsem spokojená. Samozřejmě ne vždy je to jen zalité sluncem, ale tak to má být :)

Tableta
Závislačka 4127 příspěvků 26.03.18 20:30

Jsem ve vztahu moc spokojená. Poznali jsme se v práci. Potěšilo mě, že ve 20 bydlel sám, nekouří, nepije, atp… Potěší mě často nějakou sladkůstkou, kterou mi dá po příchodu z práce. Baví mě každej den, je to vtipálek.

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 26.03.18 20:32

Jsem šťastná ;) jsme spolu 4 roky a zatím mě štve jen málo :lol: potkali jsme se u online hry

PeknyVlasy
Kecalka 222 příspěvků 26.03.18 20:34

@Aries6 Hezký příběh :-) Mně přítel také lezl na nervy hned jak jsem ho spatřila. Během 2 let se vyvíjelo přátelství a pak jsme si k sobě našli cestu v zahraničí, kam za mnou přijel na návštěvu :-)

Božislava
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 26.03.18 20:38

Potkala jsem ho ve vlaku a v současné době vykonavá práci detektiva v kauflandu. Předtím byl zaměstnancem čd - dozorčí nástupišť. Sice vydělává málo peněz, ale je hodný a milý.

Paoloska
Echt Kelišová 8139 příspěvků 26.03.18 20:38

Poznali jsme se v tanečních a to už je 27 let. Neznám lepšího chlapa. Je moje životní výhra :srdce:

dedrichov
Závislačka 3002 příspěvků 26.03.18 20:38

Jsme spolu od počátku roku 2006, je pro mne ten nejbližší člověk. Spoustu jsme toho spolu prožili, můžu se na něj spolehnout, opřít se, umí mě rozesmát, je citlivý, nekouří, nepije a miluje naši rodinu. Když mám nějaké připomínky, vím, že nad vším přemýšlí, nepustí to uchem ven. Vybrala bych si ho znovu :srdce:

Mollify83
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 26.03.18 20:40

Seznámila nás kamarádka jako dárek ke třicetinám :lol: máme za sebou úspěšnou pětiletku - dvě děti a v létě se bereme. Umí mě rozesmát, je spolehlivý, pozorný a nosí mi tulipány :srdce: a pro kluky nejlepší tata :srdce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 26.03.18 20:43
@Božislava píše:
Potkala jsem ho ve vlaku a v současné době vykonavá práci detektiva v kauflandu. Předtím byl zaměstnancem čd - dozorčí nástupišť. Sice vydělává málo peněz, ale je hodný a milý.

A jeho milenka ti dává peníze na domácnost :mrgreen: Ale jinak všechno v pohodě, zalité sluncem.

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 26.03.18 20:47

Tento měsíc spolu žijeme 10 let - 7 let manželé. Potkali jsme se v práci před 14-ti lety. Typické klišé - já mladá holka po škole na praxi on šéf. :oops: Ale je to nejlepší chlap co znám. Fakt nechápu, že si vybral zrovna mě a často nemůžu uvěřit, jaké štěstí mě potkalo. Má své chyby, ale jsou to jen drobnosti. Koneckonců, kdo je nemá. Uplně na začátku jsme měli hodně třecích ploch než jsme si ujasnili své pozice a co od našeho vztahu očekáváme. Ale náš vztah zraje a je čím dál lepší. Žádné typické „už to není jako na začátku“, ale naopak! :srdce: Jsem pořád zamilovaná až po uši.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >