Dráždivý tračník a jídelníček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terka92
Stálice 60 příspěvků 16.07.18 21:18
Dráždivý tračník a jídelníček

Ahojky mám diagnostikovany dráždivý tracnik. Už asi dva měsíce beru probiotika někdy je lépe, ale někdy zas hůř, máte nějak upravený jídelníček, nebo co jste vynechali co vám nedělá dobře a tak? :) Já co beru ty probiotika mám s jídlem celkem klid ale dnes jsem přišla na to že mi nedělá dobře pomerančový džus, vypila jsem asi půl litru a do půl hodiny trápení na záchodě :think: vynechávám mastné a těžko ztravitelne veci, ale nekdy mě to překvapí i třeba po rýži. Proto bych chtěla vědít jak to máte s jídlem vyřešené vy ;) ty probiotika jsem začla brát teď ráno i večer tak snad bude líp :roll:

Reakce:
Nika91
Závislačka 3621 příspěvků 16.07.18 21:36

tohle trápí manžela, má to z práce.
Jemu vadí všeobecně malá zrníčka (třeba i mák), ono to střevům může vadit, ale jinak se moc neomezuje. bral na to nějaké léky a zlepšilo se to, a to i díky změně pracoviště :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >