Reklama

Dráždivý tračník a jídelníček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terka92
Povídálka 50 příspěvků 16.07.18 21:18
Dráždivý tračník a jídelníček

Ahojky mám diagnostikovany dráždivý tracnik. Už asi dva měsíce beru probiotika někdy je lépe, ale někdy zas hůř, máte nějak upravený jídelníček, nebo co jste vynechali co vám nedělá dobře a tak? :) Já co beru ty probiotika mám s jídlem celkem klid ale dnes jsem přišla na to že mi nedělá dobře pomerančový džus, vypila jsem asi půl litru a do půl hodiny trápení na záchodě :think: vynechávám mastné a těžko ztravitelne veci, ale nekdy mě to překvapí i třeba po rýži. Proto bych chtěla vědít jak to máte s jídlem vyřešené vy ;) ty probiotika jsem začla brát teď ráno i večer tak snad bude líp :roll:

Reklama

Reakce:

Nika91
Závislačka 3619 příspěvků 16.07.18 21:36

tohle trápí manžela, má to z práce.
Jemu vadí všeobecně malá zrníčka (třeba i mák), ono to střevům může vadit, ale jinak se moc neomezuje. bral na to nějaké léky a zlepšilo se to, a to i díky změně pracoviště :)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama