Cukání očních víček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lindi96
Povídálka 24 příspěvků 15.07.18 19:50
Cukání očních víček

Ahoj, muj pritel si vsiml ze mi cukaji vicka, kdyz mam zavrene oci (odpocivam, usinam), ale opravdu dost, jakoze fakt litaji… nevite cim by to mohlo byt? :mrgreen: jemu ani nikomu z rodiny se nehejbou, tak mi to prijde divny :think: :D

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11703 příspěvků 15.07.18 19:52
@Lindi96 píše:
Ahoj, muj pritel si vsiml ze mi cukaji vicka, kdyz mam zavrene oci (odpocivam, usinam), ale opravdu dost, jakoze fakt litaji… nevite cim by to mohlo byt? :mrgreen: jemu ani nikomu z rodiny se nehejbou, tak mi to prijde divny :think: :D

Když už spíš, hýbání očí značí snění. Jinak cukání může souviset s nedostatkem vitamínů.

Oříšek89
Povídálka 41 příspěvků 15.07.18 20:08

Manželovi víčka tikala i v bdělém stavu, začal brát hořčík a vitamín B, je to 3 týdny a zatím dobrý :dance:

akydo
Závislačka 2590 příspěvků 15.07.18 20:18

Někdy je to že stresu…přidat hořčík neuškodí

Joannka1
Kecalka 206 příspěvků 15.07.18 20:27

Může to být i RS

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 15.07.18 23:06

Cukání víček při usínání je celkem běžný jev. Pouze pokud by vás to cuknutí probudilo, tak bych to asi řešila u lékaře. Ale jak se během upadání do spánku tělo zrelaxovává, tak víčka prostě občas cukají.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >