Cukání očních víček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lindi96
Povídálka 27 příspěvků 15.07.18 19:50
Cukání očních víček

Ahoj, muj pritel si vsiml ze mi cukaji vicka, kdyz mam zavrene oci (odpocivam, usinam), ale opravdu dost, jakoze fakt litaji… nevite cim by to mohlo byt? :mrgreen: jemu ani nikomu z rodiny se nehejbou, tak mi to prijde divny :think: :D

Reakce:
Russet
Extra třída :D 13960 příspěvků 15.07.18 19:52
@Lindi96 píše:
Ahoj, muj pritel si vsiml ze mi cukaji vicka, kdyz mam zavrene oci (odpocivam, usinam), ale opravdu dost, jakoze fakt litaji… nevite cim by to mohlo byt? :mrgreen: jemu ani nikomu z rodiny se nehejbou, tak mi to prijde divny :think: :D

Když už spíš, hýbání očí značí snění. Jinak cukání může souviset s nedostatkem vitamínů.

Oříšek89
Povídálka 42 příspěvků 15.07.18 20:08

Manželovi víčka tikala i v bdělém stavu, začal brát hořčík a vitamín B, je to 3 týdny a zatím dobrý :dance:

akydo
Závislačka 2604 příspěvků 15.07.18 20:18

Někdy je to že stresu…přidat hořčík neuškodí

Joannka1
Kecalka 206 příspěvků 15.07.18 20:27

Může to být i RS

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 15.07.18 23:06

Cukání víček při usínání je celkem běžný jev. Pouze pokud by vás to cuknutí probudilo, tak bych to asi řešila u lékaře. Ale jak se během upadání do spánku tělo zrelaxovává, tak víčka prostě občas cukají.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Martin Hofmann z Mostu!: Chanov už není divočina, komparz je tam snadnější

Kdyby dal na svoji matku, je z něj lékař a možná dokonce dobrý, protože má... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >