Proč zimnice v červenci? Poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 14:24
Proč zimnice v červenci..Poradte

Ahoj :mavam: minule pondělí jsem se v práci porezala o plechovku :roll: byla to rána do masa..každopádně šéf mi tam hned dál dezinfekci a zavázal..hoji se to rychle teď už mám skoro jen strup…Ale včera jsem byla v práci a ráno v pohodě po obědě se mi lehce motala hlava :roll: říkala jsem si to je počasím jak chvíli prší chvíli ne..a taky jsem byla dost nevyspala..kaž­dopádně jsme neměli lidí tak jsem si šla lehnout do šatny. Šéf přišel ať jdu domů jestli mi není dobře tak jsem šla..Furt mě jen lehce bolela hlava..dvě hodiny na to jsem vyvencila psa a vrátila se s brutální zimnici..hned jsem si nspustila vařící vanu..a pak to začalo..bušení srdce, těžká hruď, průjem, třeštění hlavy..usnula jsem vždy tak na 30 minut a pak se šokem probudila..ve 4 ráno jsem vstala a klapala se zimou hrozně..hned jsem šla zas do vany..byla jsem celá fialová a rty jsem měla modrý jak mrtvola :( přišel přítel z práce a říká co dobrý už a já ne a okamžitě jsem letěla na wc a zvracela..ráno už mi bylo líp jen mi zůstal ten průjem..Ale taky jsem 2 dny nejedla. Myslíte že by to mohlo souviset s tím porezanim..mamka tvrdí že jsem měla dostat tetanovku že můžu mít nějakou otravu..nevím co se to děje a hrozně mě to ubiji.. :zed: :poblion:

Reakce:

Linamati 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 14:32
@Anonymní píše:
Ahoj :mavam: minule pondělí jsem se v práci porezala o plechovku :roll: byla to rána do masa..každopádně šéf mi tam hned dál dezinfekci a zavázal..hoji se to rychle teď už mám skoro jen strup…Ale včera jsem byla v práci a ráno v pohodě po obědě se mi lehce motala hlava :roll: říkala jsem si to je počasím jak chvíli prší chvíli ne..a taky jsem byla dost nevyspala..kaž­dopádně jsme neměli lidí tak jsem si šla lehnout do šatny. Šéf přišel ať jdu domů jestli mi není dobře tak jsem šla..Furt mě jen lehce bolela hlava..dvě hodiny na to jsem vyvencila psa a vrátila se s brutální zimnici..hned jsem si nspustila vařící vanu..a pak to začalo..bušení srdce, těžká hruď, průjem, třeštění hlavy..usnula jsem vždy tak na 30 minut a pak se šokem probudila..ve 4 ráno jsem vstala a klapala se zimou hrozně..hned jsem šla zas do vany..byla jsem celá fialová a rty jsem měla modrý jak mrtvola :( přišel přítel z práce a říká co dobrý už a já ne a okamžitě jsem letěla na wc a zvracela..ráno už mi bylo líp jen mi zůstal ten průjem..Ale taky jsem 2 dny nejedla. Myslíte že by to mohlo souviset s tím porezanim..mamka tvrdí že jsem měla dostat tetanovku že můžu mít nějakou otravu..nevím co se to děje a hrozně mě to ubiji.. :zed: :poblion:

Já bych asi jela na pohotovost.. myslím že z plechovky takhle rychle asi ne. Ale něco se asi děje.. tak bych být Tebou jela.

Ada22
Kecalka 483 příspěvků 15.07.18 14:32

Podle popisu to spíše vypadá na virózu a k tomu panika z toho, že by jste mohla mít tetanus. Zjistěte si, kdy jste naposledy měla tetanovku. Je tam celkem velká doba krytí.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 15.07.18 14:43

Z plechovky to dle me nebude. To by musela byt plechovka ze smetaku ;) Doba kryti ockovani je 15 let a i potom zustavaji u nekoho protilatky. Spis na tebe skocila viroza, k tomu prijdes jak nic. Na zimnici paralen, ten zabira paradne, klidne cipky abys ho nevyzvracela a smectu, hylak na zazivani. Pokud to neustoupi a neudrzis v sobe nic, je na miste pohotovost.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 14:43

@Linamati přemýšlím o tom no..pohotovost mám hned za barákem..asi půjdu.. :roll:

vokishka
Extra třída :D 12747 příspěvků 15.07.18 15:31

Klidne to muze byt nejaka strevni chripka.

sendylysa
Povídálka 35 příspěvků 15.07.18 15:51

Neptala bych se tady a šla rovnou za odborníky. Musí tě vyšetřit a podívat se na tebe podrobněji. Nic bych teda nejedla a jen hodně pila ať to tělo vyfiltruje. Tady nic moc nezjistíš. Hodně sil a štěstí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >