Persen forte a zkušenosti s ním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.18 13:00
Persen forte-zkusenosti

Ahoj, chci se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s persen forte. Mám lehčí deprese, nic mě nebaví, jsem pořád smutná a nechci ať to zajde tak daleko jako kdysi. Proto chci nejprve zkusit tohle. Je to bez předpisu? Popřípadě máte zkušenosti s jinými,,anti­depresivy,, které jsou volně prodejné? Děkuji

Nejnovější recenze z kategorie Vitamíny a doplňky stravy

Reakce:

Jitulaa
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 14.07.18 13:04

Je to dobry max na spani, jinak jsem nepoznala zadny ucinky, zelezi co je u tebe lehci deprese, persen obsahuje kozlik, to uz jsou lepsi rovnou kozlikovy kapky od gresika, ty mi docela pomahali na mirny uzkosti

Lollitka
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 14.07.18 16:07

Persen forte jsem brala na spaní a zklidnění, ale efekt nula. Kozlíkové kapky od Grešíka mám také, pak můžeš vyzkoušet třezalku (ta se ale nesmí kombinovat s AD, kdyby na ně došlo), pak třeba Modin, Saframyl… ale záleží, čemu říkáš lehčí deprese, někdy je už potřeba navštívit psychologa, psychoterapie je u depresí (pokud už člověk jen neleží) také vhodná, a ten pak zváží, zda už to není na AD a může doporučit psychiatra.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >