Reklama

Klíště v 8.měsíci těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HM1981
Nováček 2 příspěvky 13.07.18 20:58
Klíště v 8.měsíci těhotenství

Dobrý den, před týdnem jsem si našla v
podkolenni jamce klíště. Bohužel nevím, jak dlouho tam bylo. Od té doby mám jen červený pruh-jakoby červenou tu podkolenni rýhu. Nemizi to. A dnes, po týdnu mne mírně bolí hlava a mám teplotu 37,5. Dr. rikal, že na testy je ještě brzo a tyto příznaky nemusi byt k tomu. Ale já mám děsny strach. Jsem dnes 34+6. Jaký vliv by encefalitida nebo borelio měla vliv na mimi? Dekuji

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2971 příspěvků 13.07.18 21:29

Já měla klíště ve 29tt a měla jsem se sledovat, v případě náznaku nachlazení by mi okamžitě nasadili antibiotika i bez rozboru krve, mě se naštěstí nic neprojevilo.

FenekUsaty
Závislačka 4041 příspěvků 2 inzeráty 13.07.18 21:39

Ja mela kliste tri tydny pred porodem. Klistovka se placentou myslim neprenasi, borelioza ano. Je to doktor od doktora. Gyndarka rekla neresit, cekat na flek. Prakticka dr rekla, ze jsem kliste nemela vyhazovat, ale v tomto konkretnim pripade poslat na rozbor a pokud by bylo nakazene, ze by mi dala preventivne atb. V porodnici u Apolinare mi nabrali po tech trech tydnech krev na protilatky, bohuzel nez dorazily vysledky, tak jsem porodila. Vysledky nebyly prukazne, takze syn ma tohle poznamenano u pediatry a az se mu bude kvuli necemu nabirat krev, tak mu zkontroluji protilatky. Osobne bych rekla nechat plavat. Syn uz mel mezitim sva vlastni klistata, to by se z toho clovek musel zvencnout. Jinak po tydnu je rozhodne na borelii brzy.

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 13.07.18 22:50

Můžu se zeptat? Ja měla klíště 26.5.byli jsme na zahrade, možná tam bylo jen chvilku max 3h. Kojim dceru. Flek nemám. Min týden starší dcera prodělala angínu, měla antb. mě min týden trochu bolela hlava pár dní vzadu. Teď jsem měla bolest v krku 2 dny, vzala jsem si brufen 1×, udělala priznic a dobrý přestalo bolet i hlava. Dneska mě v krku trochu zas bolelo, trochu posmrkavam. Teplota nic. Můj dotaz je, nechali by jste si vzít krev na borelku atd? už kvůli kojení?mám dilema říkám si že asi to bude jen počasím a být za hysterku, ale zas nechci nic zanedbat

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama