Reklama

Silnější špinění ze stresu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 07:58
Silnější špinění ze stresu?

Ahoj, máme posledních pár měsíců náročných, hospitalizace jedné dcery, u druhé vyplula na povrch určitá vada. Hodně práce v práci a teď máme před dovolenou u moře, jedeme cca po 15 letech. Mělo mi to v pohodě vyjít, ale už čtvrtý den silněji špiním. Někdy nic, v noci a po ránu víc. Jsem dnes 19. den cyklu, dr má dovolenou. Ach jo. Nemáte některá zkušenost?

Reklama

Reakce:

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 13.07.18 08:52

V lednu jsem díky stresu dostala ms 18dc..jinak mam tak 24.

Teď díky zánětu moč cest a atb opět o týden dřív :zed:

Volala jsem jen na gyn. prý to stresem i nemocí může být. Pokud se to do 3 měsíců srovná, nemám to řešit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 08:56

@Mava Díky. No to snad ne. Ms nee! :roll: Volala jsem zastupujícímu doktorovi a doporučil Norethisteron. Koupím ascorutin, vydýchám se a budu doufat, že se to uklidní. Je fakt, že jsem tento měsíc neměla ani plodný hlen, takže asi bez ovulace.
Děkuju za reakci :kytka:

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 13.07.18 08:57

Tak držím palec :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 09:03

@Mava Děkuji. No co už, to co člověk hlavně nechce, to má. Nenávidím tampony, ale nakoupím hromadu :mrgreen: .

Ketris
Echt Kelišová 9298 příspěvků 13.07.18 10:21
@Anonymní píše:
@Mava Děkuji. No co už, to co člověk hlavně nechce, to má. Nenávidím tampony, ale nakoupím hromadu :mrgreen: .

A nejsi spise v tom? :mrgreen:

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 13.07.18 13:17

..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 13:21
@Ketris píše:
A nejsi spise v tom? :mrgreen:

Nestraš 8o :think: :mrgreen: . To je vyloučené, styk s kondomem, bez jen den před menses. Tento měsíc nebyl čas a prostor, jsme se těšili na dovču :zed: :? . Navíc jsem neměla plodný hlen vůbec. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.18 13:55

Ženy včera jsem koupila tampony a ascorutin a smířila se s faktem, že budu u moře s intimkama a tanponama. No a v noci jsem po tom ascorutinu přestala špinit! :dance: Snad to vydrží. :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama