Boule v loketní jamce

Anonymní
14.7.18 12:55

Boule v loketní jamce

Zdravím, mohla bych prosím poprosit o radu? V pondělí jsem si úplnou náhodou všimla, že na levé ruce v loketní jamce to mám asi trochu oteklé, ne nějak extra moc, ani nic tvrdého nebo tak nenahmatam, ale to místo je trochu vyvýšené a ruka mě při námaze bolí, to samé večer. Bojím se co to může být, samozřejmě mě hned napadají ty nejhorší diagnózy. k dr se chystám, ale v podstatě ani nevím ke komu s tím jít. Tak pokud mi můžete poradit co by to mohlo být. Mám malé miminko a tříletou holčičku a nervy úplně v háji. Děkuju moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.7.18 13:00

Na druhé ruce nic nemám

• Citovat
  • Nahlásit
273
14.7.18 13:18

Ahoj nenosíš na té ruce často mimco? Nemůže jít jen o namožení šlachy/ svalu? Zkus si to namazat třeba dolgitem a stahnout pružným obvazem jestli to povolí..

Pokud je to boule tak by to mohl být i ganglion ( nic vážného to není) já to teda měla na zápěstí, ale bolest jako čert…
Pokud by tě to bolelo, lepší dojet na chirurgii pro klid duše ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
14.7.18 13:22

Pokud by ti někdo pohlídal, tak bych sjela na pohotovost na chirurgii..takhle o tom budeš přemýšlet a třeba zbytečně ;)
Mohou udělat rentgen, stahnout do dlahy, doporučit zda ledovat, jak léčit, atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat