Dřívější porod

6
31.5.16 12:16

Dřívější porod

Dobrý den. Je mi 17 let, jsem ve 34 tt a těhotenství tajím. Dítě si nechat nemůžu a nechci:( Myslíte ze by na přání šel dřívější porod? Já už takhle dál nemůžu v noci nespím a nemůžu ani jíst moc bych to cele chtěla mít už za sebou..prosím poradte a neodsuzujte me..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9336
31.5.16 12:27

Ne, porod na přání by určitě nešel, nehledě na to, že ve 34tt by šlo o předčasný porod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
31.5.16 12:30

Pevne doufam, ze to neni mysleno vazne…

pokud je, tak drivejsi porod se vyvolava pouze ze zdravotnich duvodu. pokud tehotenstvi tajis, tak jakou mas predstavu o dlasim prubehu veci? babybox, adopce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
31.5.16 12:31

@Natalipot
Ne, to by určitě nešlo… Donošené miminko je až od 38 ukončeného týdne.
Jak to myslíš, že těhotenství tajíš? Před kým?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
31.5.16 12:37

@Natalipot To už přece na tobě musí jít vidět, jak to dokážeš tajit tak dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6177
31.5.16 12:37

Jak schovas bricho proboha? Nerikej, ze si toho nikdo nevsiml… snad nechci vedet co ceka to miminko :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
31.5.16 12:39

Tajíš před kým? Před okolím? K lékaři normálně chodíš? Žádný lékař ti v tomhle týdnu porod jen kvůli tvým strachům nevyvolá a je to tak v pořádku, všechno má svůj čas. Budeš muset ještě chvilku vydržet. Nevím, jakou máš tedy představu po porodu a jestli víš, jak to bude potom probíhat, když budeš chtít dítě v porodnici prostě nechat. Určitě to není jen, že ho tam necháš a odjedeš, bude to hlavně papírování. Něco jiného je, když o tvém těhotenství, opravdu nikdo neví ani lékař a ty dáš dítě do babyboxu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
31.5.16 12:40

Nevšiml nejde to na me moc znát..a miminku opravdu ublížit nechci, chci ho dat k adopci. Jen už takhle dal nemůžu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
31.5.16 12:42

@Betynka87 je přece spousta případů, kdy si těhotenství nikdo nevšimne a žena tajně porodí, ne na každém musí jít těhotenství vidět. A co bude čekat miminko? Zřejmě adopce, párů co na taková malá miminka čekají je stále spousta, takže ho čeká jistě krásná budoucnost. To, že si někdo nechce a nemůže nechat dítě, ještě neznamená, že je člověk nelida a dítě čeká ta nejhorší budoucnost na světě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.16 12:42

Předpokládám, že to tajis ve škole a před sousedy, rodiče o tom vědí a dítě půjde k adopci. Bohužel to musíš ještě vydržet, všechno má svůj čas. Jestli o tom nikdo neví, ani doktor, tam se prosím zachovej rozumně a chod na kontroly a roď v porodnici. Život je někdy složitější, ale to zvládneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8389
31.5.16 12:43

@Natalipot že nemůžeš jíst je hlavně tvá psychika, už teď má to miminko podlomené zdraví, tak se nesnaž mu ho podlomit ještě víc 8o vydrželas to do teď, tak ještě vydrž a hlavně jeď rodit do porodnice prosimtě a doufám že se důstojně postaráš o to malé, baby box, nachat v porodnici apod. Ne někde na polní cestě :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
31.5.16 12:43

@Natalipot ty poslední týdny jsou nejhorší, ale budeš muset opravdu vydržet, nic jiného nezbývá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6177
31.5.16 12:44

@Natalipot a k lekari chodis? A jak nemuzes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
31.5.16 12:47
@Natalipot píše:
Dobrý den. Je mi 17 let, jsem ve 34 tt a těhotenství tajím. Dítě si nechat nemůžu a nechci:( Myslíte ze by na přání šel dřívější porod? Já už takhle dál nemůžu v noci nespím a nemůžu ani jíst moc bych to cele chtěla mít už za sebou..prosím poradte a neodsuzujte me..

ne, dřívější porod by nešel. Ale jen doufám, že jde normálně do porodky ambulantně na utajený porod.. že neuděláš nějakou kravinu. Dojdi do porodky, zeptej se na možnosti, ale pokud nemáš zdravotní problémy, tak to těžko předem půjde.. chodíš aspoň k dr?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
31.5.16 12:47
@Natalipot píše:
Nevšiml nejde to na me moc znát..a miminku opravdu ublížit nechci, chci ho dat k adopci. Jen už takhle dal nemůžu..

Tak zajeď do porodnice a řekni o svých problémech, co tě trápí, nestyď se… Možná bude lepší, když ti pomohou tam. Pokud máš problém s jídlem, tak je o to větší důvod, můžeš dostat výživu nitrožilně a bude ti lépe jak fyzicky tak i psychicky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama