Drmek a inositol

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
66
26.11.21 10:26

Drmek a inositol

Ahojky, s přítelem se o miminko snažíme půl roku. Pořídila jsem si drmek, gel na podporu početí conceive a ještě přemýšlím, že bych k tomu brala i inositol. Může se brát v kombinaci s drmkem? Pomohl vám drmek nebo inositol k otěhotnění? Pořídila jsem si i ovulační testy, ale ty mi přijdou nespolehlivé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20313
26.11.21 10:34

Ne- tyhle dva by se neměly kombinovat, každý působí trošku jinak a vlastně jdou proti sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
26.11.21 10:40

@Ou děkuji a co je lepší na otěhotnění? Drmek nebo inositol? Chci pokračovat v tom drmku, četla jsem spoustu kladných recenzí, tak doufám, že pomůže. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
26.11.21 11:23

@Ou a muzu vedet proc by meli jit proti sobe? Dneska to koupis namichane v kapslich…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
26.11.21 11:39

Já si myslím, že to má podobné účinky. Akorát nevím co je lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.21 11:37

Zdravím, nevím, jakou zásluhu na tom měl inositol, ale brala jsem čistý myo-inositol koupený ve fitness online shopu v kombinaci s Pregnafolinem z Dr. Maxe po samovolném potratu v 6tt (před tím jsem brala jen preventivně Pragnafolin). U prvního těhotenství jsem měla celou dobu na testech jen duchy. Po samovolném potratu jsem už brala také zmíněný myo-inositol a otěhotněla znova na první pokus po prvním cyklu. Dělala jsem si ve 4tt dva testy v rozmezí tří dnů a druhý test měl druhou čárku tak silnou, jako je ta kontrolní (hladina HCG rychle stoupá - podle všeho dobrá zpráva), což jsem během prvního otěhotnění vůbec neměla. Nevím, jakou zásluhu na tom inositol má, ale měl by přispět ke zdravému a správnému dozrání vajíčka. Teď už jen doufám, že vše zdárně vydrží do konce. Držím palce všem, kdo se snaží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat