Petice za návrat myši...

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17054
26.11.21 08:51

Petice za návrat myši...

Chybí nám tu nick @Chelsinka s logem myši, prosím vraťte nám ji… :pankac: :pankac: :pankac: 8)

Příspěvek upraven 26.11.21 v 09:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32796
26.11.21 09:04

Musíš to adresovat @admin - a je to @chelsinka1988 :palec:
jinak naprostý souhlas, nechápu její blokaci :nevim: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17054
26.11.21 09:06
@stinga píše:
Musíš to adresovat @admin - a je to @chelsinka1988 :palec:
jinak naprostý souhlas, nechápu její blokaci :nevim: :zed:

Díky za opravu, nick v úvodním příspěvku mi nejde přepsat… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2764
26.11.21 09:10

Proč ji zablokovali? Občas jsem četla pár příspěvků a nepřišly mi závadné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17054
26.11.21 09:12
@Petula306 píše:
Proč ji zablokovali? Občas jsem četla pár příspěvků a nepřišly mi závadné :nevim:

Mluví se o nějakých technických problémech a ET /nebo IT :nevim: / to asi nějak nezvládaj… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112267
26.11.21 09:12

Co se stalo? proč je myška bloklá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5469
26.11.21 09:18

Připojuji se ještě jednou. Já ji tu budu hlídat :cert: kdyby napsala něco nevhodného, tak na ni pošlu mého nového kocoura :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.21 09:19

Děkuju všem, Minnie, alias Chelsinka, alias Myška  :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.21 09:19
@alejandra píše:
Připojuji se ještě jednou. Já ji tu budu hlídat :cert: kdyby napsala něco nevhodného, tak na ni pošlu mého nového kocoura :cert:

A sakra :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32796
26.11.21 09:23
@alejandra píše:
Připojuji se ještě jednou. Já ji tu budu hlídat :cert: kdyby napsala něco nevhodného, tak na ni pošlu mého nového kocoura :cert:

já jako zástupce kocourů ji hlídám furt, a musím říct, že jemnější stvoření, aby na emiminu pohledal,
a také máme nejnovějšího kocoura ostrého - schovávají se před ním i starousedlíci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5469
26.11.21 09:29
@stinga píše:
já jako zástupce kocourů ji hlídám furt, a musím říct, že jemnější stvoření, aby na emiminu pohledal,
a také máme nejnovějšího kocoura ostrého - schovávají se před ním i starousedlíci

Já vím, Myška je fajn, to musí být nějaký omyl 🥺
Jé 😁 a jakého máš? Já zase černého 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8965
26.11.21 09:30
@NicJsemNeprovedla píše:
Děkuju všem, Minnie, alias Chelsinka, alias Myška :srdce:
:D :D :D :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.21 09:30
@stinga píše:
:oops: :srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15738
26.11.21 09:34

Dobrý den,

@chelsinka1988 není opakuji není bloknutá. Nikdo z nás adminů ji neblokoval, není v žádném blokovacím záznamu, prostě nikde, opravdu nic neprovedla a taky nebyla trestána. Prosím @NicJsemNeprovedla napište nám email z prohlížeče, ip adresy atd, ze které se běžně na chelsinku přihlašujete. Zkopírujte prosím údaje z tohoto odkazu www.emimino.cz/userinfo a napište přibližný čas vašeho posledního pokusu o přihlášení. Nejste jediná, kdo má problém, jde o technickou závadu, která se u pár lidí stala, nejde odstranit plošně, protože každý má problém kvůli něčemu trochu jinému, ale určitě to vyřešíme. Já chápu, že jste byla hrdá a myslela si, že jste bloklá, ale vážně stačilo napsat email, přece bychom vás neblokli bez upozornění. To neděláme u stálých uživatelů fakt nikdy. Bez upozornění blokujeme jen trolly a reklamní nicky bez historie.

Děkuji za pochopení a přeji krásný den

Diana :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.21 09:36
@admin píše:
Dobrý den,

@chelsinka1988 není opakuji není bloknutá. Nikdo z nás adminů ji neblokoval, není v žádném blokovacím záznamu, prostě nikde, opravdu nic neprovedla a taky nebyla trestána. Prosím @NicJsemNeprovedla napište nám email z prohlížeče, ip adresy atd, ze které se běžně na chelsinku přihlašujete. Zkopírujte prosím údaje z tohoto odkazu www.emimino.cz/userinfo a napište přibližný čas vašeho posledního pokusu o přihlášení. Nejste jediná, kdo má problém, jde o technickou závadu, která se u pár lidí stala, nejde odstranit plošně, protože každý má problém kvůli něčemu trochu jinému, ale určitě to vyřešíme. Já chápu, že jste byla hrdá a myslela si, že jste bloklá, ale vážně stačilo napsat email, přece bychom vás neblokli bez upozornění. To neděláme u stálých uživatelů fakt nikdy. Bez upozornění blokujeme jen trolly a reklamní nicky bez historie.

Děkuji za pochopení a přeji krásný den

Diana :kytka:

Dobrý den, děkuji, ale já vám psala jeden email, na který mi bylo odpovězeno a vzápětí druhý, na který už mi asi 2 dny nikdo nezareagoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat