Drogy u přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 19:10
drogy u přitele

Ahoj hledám někoho kdo by mi mohl poradit neboť se s takovym tématem rodičům ani kamarádům svěřovat nechci. Mně je 18 a zažívám první velkou lásku :srdce: můj přítel má 22. Jsme spolu cca 8 měsíců. Nedávno jsem zjistila že si párkrát přihnul a vzal si nějaké lehké drogy. Naposledy zkusil extázi před pár týdny. Když jsem se ptala jeho kamošů říkali že to jako mladý zkusil každý ať to neřeším… No jenže se bojím aby nezačal být nějak závislý. Sice je to jen opravdu příležitostně ale přeci ta nejistota tu je.
Promluvila jsem si sním, říká ať mu nic nezakazuji a přečetl mi sloh o tom jaké pozitivní účinky to má. Newim jak to teď řešit jelikož já k tomu už odjakživa mám silny negativní odpor. Miluju ho ale bodá mi to srdce. Jak by jste reagovali? Mavli nad tím rukou nebo přitlačili ho ke zdi?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Šmoulice
Kelišová 7035 příspěvků 18.01.19 19:11

Dej mu kopačky a najdi si normálního chlapa.
Přece nemáš zapotřebí chodit s feťákem :roll:

nostress
Extra třída :D 14358 příspěvků 18.01.19 19:12
@Anonymní píše:
Ahoj hledám někoho kdo by mi mohl poradit neboť se s takovym tématem rodičům ani kamarádům svěřovat nechci. Mně je 18 a zažívám první velkou lásku :srdce: můj přítel má 22. Jsme spolu cca 8 měsíců. Nedávno jsem zjistila že si párkrát přihnul a vzal si nějaké lehké drogy. Naposledy zkusil extázi před pár týdny. Když jsem se ptala jeho kamošů říkali že to jako mladý zkusil každý ať to neřeším… No jenže se bojím aby nezačal být nějak závislý. Sice je to jen opravdu příležitostně ale přeci ta nejistota tu je.
Promluvila jsem si sním, říká ať mu nic nezakazuji a přečetl mi sloh o tom jaké pozitivní účinky to má. Newim jak to teď řešit jelikož já k tomu už odjakživa mám silny negativní odpor. Miluju ho ale bodá mi to srdce. Jak by jste reagovali? Mavli nad tím rukou nebo přitlačili ho ke zdi?

Pokud na drogách nevidí nic špatného, a ještě ti čte, jaké to má pozitivní účinky, pak od něj rychle pryč, než tě k drogám přivede taky. 8)

maluvka
Kecalka 398 příspěvků 18.01.19 19:22

Drogy dokážou lidský mozek pěkně zlikvidovat. Poznala jsem pár takových lidí. Chce to opatrnost a kdyžtak se raději rozejít.

Meredithx
Stálice 90 příspěvků 18.01.19 19:47

Neznala jsem v 18 nikoho kdo by jen tak zkoušel byť i lehké drogy. Já bych s takovým člověkem rozhodně nebyla. Nehledě na to, že každý má na drogy jiné reakce a až bude někdy v rauši a zacneš mu to vyčítat, špatně dopadneš. :roll:

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 18.01.19 19:59

Netlačila bych ke zdi, nemáchala rukou. Znám spoustu lidí co to i jen tak zkusili, co by mě ale asi zarazilo by bylo, že ti přečte sloh a pozitivních účincích. Nechala bych to nejspíš Odejít jako první lásku. Je mladý, chce si to zkusit tak ho nech, drogy lidi totiž mění.

Russet
Extra třída :D 14044 příspěvků 18.01.19 20:06
@Anonymní píše:
Promluvila jsem si sním, říká ať mu nic nezakazuji a přečetl mi sloh o tom jaké pozitivní účinky to má. Newim jak to teď řešit jelikož já k tomu už odjakživa mám silny negativní odpor. Miluju ho ale bodá mi to srdce. Jak by jste reagovali? Mavli nad tím rukou nebo přitlačili ho ke zdi?

S nikým, kdo potřebuje konzumovat extázi, bych nechodila. K drogám mám odpor. Celoživotní.

sediza
Ukecaná baba ;) 1921 příspěvků 18.01.19 20:19

S nekym, kdo bere extazi bych nebyla. Nic vic, nic min.

Kostroma
Kecalka 209 příspěvků 18.01.19 20:36

Pozitivni ucinky? A to ten mladenec vycetl kde? Nemavla bych nad tim rukou, dala bych od nej ruce pryc. Jak chces pritlacit ke zdi cloveka, kterej si uzivani drog takhle krasne ospravedlni? To stejne nepujde.

Uživatel je online7.straka
Kecalka 465 příspěvků 18.01.19 20:36

Kdysi jsem od jednoho odešla kvůli trávě. Resp.jsem mu řekla, ať si vybere. On si vybral, že si s kámošema zahulí, tak byl konec. Ale docela mě překvapuje, že tady se mluví o klukovi, kterýmu je 22 (ten výše zmíněný měl 17), to by snad už měl mít rozum, ne!?! Holka, raději pryč. První láska se nezapomíná, ale zkazit si s ním život, to za to nestojí. Určitě na tebe někde čeká někdo lepší. Mnohem lepší. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 20:50

Chápu, že je to první velká láska, ale odejdi. Rozchody jsou těžké, ale odstupem času budeš ráda, že jsi to rozhodnutí udělala. Taky můj první kluk občas něco zkusil. Rozešla jsem se s ním po 4 letech, když mi konečně došlo, že se opravdu nezmění a bylo to těžké, bylo mi ho líto, ale bylo to to nejlepší, co jsem mohla udělat. Mám teď skvělého manžela, má fajn práci a miluje naše dítě, nic z toho bych neměla a byla bych nešťastná. Ty roky jako ztracené nevidím, dalo mi to hodně zkušeností do života…

rodinka4
Ukecaná baba ;) 1804 příspěvků 18.01.19 21:19

Sloh o pozitivnych ucinkoch??? :mrgreen: Ten to ma bud v hlave vymetene odjakziva alebo uz od drog. :mavam: by som mu na rozlucku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 21:20

Ja nevim, je mlady, experimentuje a extaze neni heroin… ja ji parkrat mela, byl to fakt zazitek :palec: a pritom jsem zcela normalni slusna zena, zijici klidnym rodinnym zivotem. Cili zas tak bych to nehrotila. Jen to nesmi brat pravidelne, jinak si na ty stavy zvykne.

Russet
Extra třída :D 14044 příspěvků 18.01.19 21:24
@Anonymní píše:
Ja nevim, je mlady, experimentuje a extaze neni heroin… ja ji parkrat mela, byl to fakt zazitek :palec: a pritom jsem zcela normalni slusna zena, zijici klidnym rodinnym zivotem. Cili zas tak bych to nehrotila. Jen to nesmi brat pravidelne, jinak si na ty stavy zvykne.

Jsem normální žena a bez extáze jsem se obešla :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 21:31

@Russet ja vim, naprosta vetsina znamych to odsoudila, tak chapu tento postoj. Bylo to jen vyjimecne, ale jsem za tu zkusenost rada. V mladi delaji lidi horsi veci.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější česká transsexuálka o Mostě!: Z posledního dílu mi bylo smutno!

Kontroverzní seriál Most! patří bezpochyby mezi ty nejpovedenější kousky od... číst dále >

Vidím velký zlatý! Slavná cikánka Jolanda je zpět a věští z piva

Fenomenální věštkyně Jolanda hlásí velkolepý návrat! Září v nové reklamě na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >