Druh masa v kebabarne

2129
22.11.20 16:32

Druh masa v kebabarne

Ahoj, manzel ted zacal hodne chodit k okynku pro kebab. Rada bych mu ho pripravila i doma, ale nevim co za druh masa tam pouzivaji, nemam iluze ze za tu cenu a mnozstvi to je hovezi/ jehneci. Ja to pres to koreni nepoznam :lol: tak kdyby jste tam treba nekdy brigadnicily tak budu rada :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
178
22.11.20 16:36

@Peggy54 taky by mě to zajímalo.. I když mám strach že až to zjistím, tak už kebab nikdy nedám do pusy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25148
22.11.20 16:37

Záleží y jestli to dělají z té hmoty, nebo masa. Jinak ten kokon se kupuje už hotový mražený a je to namleté. Co záleží asi kde nakupují :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6343
22.11.20 16:39

U nás prodává turek kebab že směsi vepřového a kuřecího, ale je v tom tolik koření, že kdyby to byl namletý karton, tak to nepoznám. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5184
22.11.20 16:41
@Heivka píše:
U nás prodává turek kebab že směsi vepřového a kuřecího, ale je v tom tolik koření, že kdyby to byl namletý karton, tak to nepoznám. :mrgreen:

Ale strašně dobrej karton :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50911
22.11.20 16:42

My tak casto nechodime, ale vetsinou si davame kureci a manzel hovezi.
Je to nalozene maso a figl je v tom zpusobu grilovani a krajeni. Prala bych si doma ten gyrosovac. Ale na zapnuti jednou nebo trikrat mesicne se neoplati. Kdyz delam doma kebab, tak si napred udelam v kontat. grilu maso nebo na panvi orestuji, ale neni to stejne. Deckam je to fuk. Oni tortilu miluji. Je jim fuk, jestli doma nebo kupovana.
Ale ja bych to maso original.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2977
22.11.20 17:07

@Peggy54 u nás telecí, nebo kuřecí, můžeš si vybrat nebo dát mix… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20019
22.11.20 17:07
@Kelsey píše:
My tak casto nechodime, ale vetsinou si davame kureci a manzel hovezi.
Je to nalozene maso a figl je v tom zpusobu grilovani a krajeni. Prala bych si doma ten gyrosovac. Ale na zapnuti jednou nebo trikrat mesicne se neoplati. Kdyz delam doma kebab, tak si napred udelam v kontat. grilu maso nebo na panvi orestuji, ale neni to stejne. Deckam je to fuk. Oni tortilu miluji. Je jim fuk, jestli doma nebo kupovana.
Ale ja bych to maso original.

hele my koupili ten nejlacinější gyrosovač a mnam a je z toho výborné kuře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
22.11.20 17:13

U nás kuřecí, telecí, nebo mix.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3976
22.11.20 17:29

Mám tady poblíž jeden kebab, bohužel jsem při vykládání masa zjistil, že pochází z Polska, takže tam od té doby nechodím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50911
22.11.20 17:38
@ka2ka píše:
hele my koupili ten nejlacinější gyrosovač a mnam a je z toho výborné kuře

Hod odkaz. Jeste jsem si nevybrala darek od Jeziska :mrgreen:, ze bych to nenapadne podsoupla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5495
22.11.20 17:53
@Zumpa píše:
Mám tady poblíž jeden kebab, bohužel jsem při vykládání masa zjistil, že pochází z Polska, takže tam od té doby nechodím.

Polozit pred tebe ceske a polske maso, tak nepoznas rozdil. Polaci si na zemedelstvi a potravinarstvi dost zakladaji. Druha vec je, ze retezce nekde sezenou bordel od tama a ten sem dovezou. To dela to spatne jmeno. Nebo jak i u nas, vyrobce umi vyrobit parky za 200 ale i za 50 za kilo. Uplne stejne to na objednavku vyrobi polak. Nehazet spatnou kvalitu apod. na polaky, vina je na strane retezcu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2794
22.11.20 17:54

Kup náhodné nejlevnější maso v akci a dej ho zamrazit. Pak nechej volně rozmrazit v náklaďáku a zase zmraz. Pak opeč. Dobrou chuť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.11.20 18:25

Tady má taky telecí nebo kuřecí ale prostě doma bez toho jejich grilu to není ono a do turka mám daleko :lol:. Bych si tu šišku klidně vzal domu a ohlodaval :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.11.20 18:26
@Majka6802 píše:
@Peggy54 taky by mě to zajímalo.. I když mám strach že až to zjistím, tak už kebab nikdy nedám do pusy :D

Dobré telecí ještě včera dělat haf :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama