Druhá čárka nebo omyl?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 19:29
Druhá čárka nebo omyl?

Ahoj holky. Prosím o radu, možná jsem totálně blba, ale nikdy se mi tohle nestalo. Dělala jsem si teď test INTIMED, kontrolní čárka hned vyskočila a po chvilce jsem si všimla, že mám stále na tom testovacím poli, akorát kousek pod papirkem slabší, ale viditelnou druhou čárku. Je to běžné nebo to může něco znamenat? Nechci si dělat naděje, ale opravdu tohle se mi asi jeste nestalo. Ale spise pocitam, ze to tak asi ma byt…

Reakce:
Kikulele
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 04.12.18 19:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Prosím o radu, možná jsem totálně blba, ale nikdy se mi tohle nestalo. Dělala jsem si teď test INTIMED, kontrolní čárka hned vyskočila a po chvilce jsem si všimla, že mám stále na tom testovacím poli, akorát kousek pod papirkem slabší, ale viditelnou druhou čárku. Je to běžné nebo to může něco znamenat? Nechci si dělat naděje, ale opravdu tohle se mi asi jeste nestalo. Ale spise pocitam, ze to tak asi ma byt…

Mas fotku?

Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 04.12.18 19:33

Hod foto, muze to byt jen zmetek, občas se to stane

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 19:37

@Kikulele ne, nejde to vidět. Je to takový jak kdyby duch, není to znatelně růžová čárka jako ta testovací. Ale prostě je stále na tom hrubém bílém papírku, jen je schová tím koncem/krajem toho prouzku, jak je MAX. Nevím, zda to něco značí nebo to je vada. Dnes jsem 3.den zpoždění

Tichošlápek
Extra třída :D 10921 příspěvků 04.12.18 19:38

Aha. Brala bych jako negativní a zkusila jiný

Kikulele
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 04.12.18 19:40

Jak píše Tichoślápek,zkus jiný. :kytka:

ugluk
Hvězda diskuse 43569 příspěvků 04.12.18 20:21

Tenhle test jsem dělala před půl rokem a vypadá normálně - testovací čárka je od kraje testovací zóny asi tak daleko, jako kontrolní od toho druhého, prostě proužky dělí plochu na třetiny. A v den meškání byla slabá, ale vzorně růžová. Takže pokud je jinde, zkusila bych zítra ráno ten druhý z balení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 20:50

@ugluk myslis, že je to vada testu u me nebo to muze něco znamenat?

ugluk
Hvězda diskuse 43569 příspěvků 04.12.18 21:09
@Anonymní píše:
@ugluk myslis, že je to vada testu u me nebo to muze něco znamenat?

Vůbec bych ho nebrala vážně.

Keshi
Závislačka 2725 příspěvků 04.12.18 23:09

Myslíš jakoby v té zóně kde je ten absorbent (taková ta nasáknutá část)?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >