Utnout to hned?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 08:41
Utnout to hned?

Potkala jsem jednoho muže, je moc fajn, teprve se tedy poznáváme, ještě jsme spolu ani nespali, ale já stojím před rozhodnutím, jestli pokračovat nebo ne. Je mi totiž 30 a jemu je 51 :oops: je rozvedený, dve témeř dospělé děti, zabezpečen na další dve generace (přiznávám ze jeho postavení mi imponuje). Je ale gentleman, což se v dnešní době uz moc nenosí a je mi s nim hezky.

Neumím si představit ho přivést domu a dost možná si neumím představit ani sex, je. Jsme se líbali a z me strany tam žádný sexuální chtíč nebyl. Naopak jsem ho pozorovala a říkala si ze ma takový starý pohled v ocich, celkově podle me vypadá starší, chodila jsem 4 roky s mužem 44-48 let a byl v úplně jiné kondici. Nikdy me nenapadlo ze je starý, tady me to napadlo hned.

Ale jsem s nim strašně rada, chybí mi, zarlim…vim ze děti by ještě chtěl,

Láska to není ale myslím si ze kdyby byla, ze možná mužu pak hodne litovat, ze jsem to neutla hned. Protože jak asi většina napíše, ted to problém není, ale za par let byt muže…

Asi ho potrebuju spis rozmluvit :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Monchichik
Kelišová 5486 příspěvků 02.12.18 08:45

Tak možná na nějaké chvilkové chození, zábava a tak, bych si to představit dovedla. Děti bych si s ním nepořizovala. A navíc píšeš, že láska to není? Tak to je ztráta času.

Lekninka91
Extra třída :D 10423 příspěvků 02.12.18 08:46

Já osobně bych do toho nešla.. Pro mě je to prostě už moc :nevim:

Helca83
Kecalka 376 příspěvků 02.12.18 08:47

Tyjo asi bych v tom nepokracovala, akorat si navzajem ublizite…

Uživatel je onlineKaileee
Kecalka 457 příspěvků 02.12.18 08:57

já bych takového dědka teda nechtěla, tím spíše pokud by mě vůbec nepřitahoval :mrgreen:

reny14
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 02.12.18 08:57

No já bych to utla a hledala dál v mladších vodách. Pro mě by to nemělo smysl. Láska to není, už teď pochybujes. Zabezpečení je hezký, ale pořizovat si rodinu se starším panem?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 08:58

Chvilkove chození apod - jako jo, jenže já se znám, já se podle me zamiluju a pak neumím odejít…zatím to tam není ale já mam tendence se upinat po čase k lidem co s nima nějak jsem…jako zábavu to brát nemohu, neumím to :) buď konec nebo do toho jít po hlavě s tím, ze klidně “napořád” (když by chtěl i on).

Ale jako uz ted vidím ze já při posledním rande byla ve 22h plna energie a šla bych dělat cokoliv a on skoro usinal,v ocich mel proste napsané staří.neumim to popsat, ale ten pohled proste nebyl ani trochu mladistvi, nic. Asi toho mel moc, ale zarazilo me jak si toho všímám. A upřímně to líbání bylo divny :oops:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 08:59
@Kaileee píše:
já bych takového dědka teda nechtěla, tím spíše pokud by mě vůbec nepřitahoval :mrgreen:

Jako myslím na sex s nim ale představit si to úplně neumím protože uz líbání nebylo podle mého stylu :oops: :mrgreen:

kristyn.g
Závislačka 2925 příspěvků 02.12.18 09:00

já bych v tom taky nepokračovala, život opravdu rychle ubíhá, jsme s manželem spolu 12 let a fakt to uteklo, neumim si představit že by byl takto starý, on za těch pár let začne skutečně senilnět a co pak… pak budeš žít s dědou místo toho aby sis užívala druhou půlku života… asi by mi přišlo jako bych se okradla o ty roky rozdílu.. :think: manžel je odemne o 6 let a už tak je mi líto vidět jak věkem schází… ja taky už nejsem co to bývalo :-D

ontar
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 02.12.18 09:03

Já bych ho být na tvém místě bral, pokud je opravdu tak ve vatě…co s nějakým moulou chodícím na 3 směny, který pak ještě 1/3 vejplaty pošle pryč v alimentech…sa­mozřejmě, jen jestli složí dobře maturitu ze sexu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 09:07

Mam o dvacet let starsiho manzela a lepe jsem si vybrat nemohla :srdce: sex jsem si taky z pocatku nedokazala predstavit,ale brzy na nej doslo a byl to ten nejlepsi sex v mem zivote a doted je to pro nas oba uzasna chvile i po osmi letech ;) a jestli je to naporad? Manzela miluji nadevsechno na svete,stejne tak nasi dcerku,ale jestli ma neco nejak byt,tak to moc nezmenis,muze prijit cokoliv a s manzelem takhle premyslime oba :nevim: jo a z pocatku jsem si myslela,ze je to jen poblazneni,ale kdyz jsem se to snazila utnout,tak jsem trpela jak zvire a ted vim,ze manzel je prvni chlap,ktereho miluji! :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.18 09:13

Utla bych to, je pro tebe starý, to víš i sama. Představ si ho za 10, 20 let, chtěla bys s ním být, mít dítě? S manželem jsme 5 let od sebe, žijeme spolu přez 20 let. Táhne mu na 70 a je rok od roku protivnější, ubručenější. Přitom ještě nedávno byl pro každou legraci, nenudila jsem se s ním. Myslela jsem, že když spolu stárneme, budeme stejní, měnit se to ano, ale ne každý jiným směrem. Po jeho boku bys rychle zestárla, chceš to.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10933 příspěvků 02.12.18 09:16

Je moc starý. teď to ještě jde, ale za deset let? Vždyť to bude děda a chtel by ještě děti :nevim:

Martina84
Ukecaná baba ;) 2049 příspěvků 02.12.18 09:17

Do toho bych nešla. Je možný, že by si se časem do něho zamilovala a šlo by to, ALE vidim tam velký vykřičník ve věku. Bude mít zdravotní problémy (možná už má), na děti to chce hodně energie a vše by bylo nejspiš na tobě. Takhle starší pán už chce svůj klid a s tím je spojená další věc, že si jen tak na nic nového nezvykne..proste se mu budeš prizpusobovat a starat se o něho…teď je gentleman, ale az te bude mit jistou?? zkus to utnout, dokavaď ti velý rozum a určitě se objeví někdo pro tebe věkově bližší.

ontar
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 02.12.18 09:24
@Anonymní píše:
Jako myslím na sex s nim ale představit si to úplně neumím protože uz líbání nebylo podle mého stylu :oops: :mrgreen:

A jaký máš styl líbání? 8o Co on dělal špatně? Na líbání se dá také něco zkazit?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >