Žena býk a muž lev - jde to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SunSan
Kecalka 290 příspěvků 25.11.18 18:39
Žena býk a muž lev - jde to?

Ahoj Holky, mate zkušenosti s muži ve znamení lva? Randim s mým prvním lvem a přijde mi ze je zarlivy a velmi dominantní :)) ale je to jen první postřeh. Jací jsou podle vás lvi, jak na ne? A co kombinace býčice a lev? Mate zkušenost?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
neila
Extra třída :D 10809 příspěvků 25.11.18 18:42
@SunSan píše:
Ahoj Holky, mate zkušenosti s muži ve znamení lva? Randim s mým prvním lvem a přijde mi ze je zarlivy a velmi dominantní :)) ale je to jen první postřeh. Jací jsou podle vás lvi, jak na ne? A co kombinace býčice a lev? Mate zkušenost?

mám s ním bohaté zkušenosti, manžel je lev, jsme spolu 13 let, takže fungovat to určitě může :jazyk: druhá věc je, že já asi nejsem dobrý respondent, protože sama jsem taky lev :mrgreen: nad námi už hodně lidí, co se zaobírá horoskopy, kroutilo hlavou :lol: prý jsme docela rarita :lol:

Verun83
Echt Kelišová 8856 příspěvků 33 inzerátů 25.11.18 18:43

Mam zkusenost ja lev, muz byk a neslo to. Strasna italie, ani jeden jsme nechteli nikdy ustoupit, oba strasne hrdi. Pak uz slo jen o to, kdo vyhraje, z trucu. Z obou stran. Proste jak dva kohouti.

Jana525
Kelišová 5005 příspěvků 25.11.18 18:43

To je silena kombinace :mrgreen: Ja to mam v rodine tak, ze jsem lev a jedna z dcer byk. A vazne silene.
Lva musis chvalit a projevovat mu uznani za vse, co dela. Pak je hodny a vse je ok :mavam:

SunSan
Kecalka 290 příspěvků 25.11.18 18:44
@neila píše:
mám s ním bohaté zkušenosti, manžel je lev, jsme spolu 13 let, takže fungovat to určitě může :jazyk: druhá věc je, že já asi nejsem dobrý respondent, protože sama jsem taky lev :mrgreen: nad námi už hodně lidí, co se zaobírá horoskopy, kroutilo hlavou :lol: prý jsme docela rarita :lol:

A kdybys měla stručně popsat povahu manžela a co na nej funguje? :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 18:45

Já se s nim znám sotva měsíc a hrdost vidím uz ted velikou plus lehká žárlivost když dávám přednost jiným lidem než jemu :D

G.a.b.c.a20
Kecalka 395 příspěvků 25.11.18 18:51

Ja jsem teda blizenec a pritel lev ale musim rict ze hodnejsiho chlapa jsem v zivote nevidela..je teda trosku zarlivejsi ale ze by delal nejake sceny to vubec..

Příspěvek upraven 25.11.18 v 18:52

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1549 příspěvků 25.11.18 18:51

Já býk, muž lev, jsme spolu 7 let, žádný problem nevidím. :) máme 2 děti, 5 let jsme manželé. Povahu má normální, já jsem tvrdohlava :)

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 25.11.18 19:04

Na vztah Lva a Býka, říkám to stejné jako na vztah Střelce a Kozoroha..je to šumák, kdo je v jakém znamení.

Lathi
Kecalka 263 příspěvků 1 inzerát 25.11.18 19:16

Já býk, manžel lev… jsme spolu 10 let, dvě děti. Táta je taky lev, nevím jelsti je to tím, jak se říká, že si žena vybírá manžela podobného svému otci, ale jsou si do určité míry podobní. Často si zbytečně ztěžují ale ve finále se vlastně mají dobře. Jsou rozhodně šikovní, ale často je složitější s nimi vyjít…

LaraA
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 25.11.18 19:21

@SunSan neridila bych se podle astrologie :roll: 8o urcite ty i chlap mate spoustu jinych a relevantnejsich charakteristik nez znamení zverokruhu :zed: :zed:

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 25.11.18 19:27

On tomuhle někdo věří?

Russet
Extra třída :D 12208 příspěvků 25.11.18 19:28
@SunSan píše:

Jestli chceš svádět jeho žárlivost na znamení, tak s ním radši ani nerandi. Mám v okolí tři lvy a nejsou nijak dominantní. Natož žárliváci.

Russet
Extra třída :D 12208 příspěvků 25.11.18 19:29
@TMana píše:
On tomuhle někdo věří?

Sunsan jistě. Jinak by nezaložila diskuzi ;)

dickys
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 25.11.18 19:31

Tak můj lev není žárlivý ani dominantní, myslím, že nám to klape výborně :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >