Proč mi je líto lidí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 18:34
Proč mi je líto lidí?

Ahoj holky,

řeším takovou věc…zjistila jsem ze nějací lide ve mne vzbuzují pocit lítosti. Bohuzel ti co tohle tedy absolutne nepotřebuji. Například si píšu s jedním fakt skvělým a mega úspěšným mužem a jednak mi nejde byt lehce potvora (což by se hodilo a s jinými taková byt umím) a druhak si neumím představit mu nenapsat nebo odmítnout rande apod, protože se mi na povrch dostane pocit, ze by mu to mohlo byt líto. Realita je ze by mu to bylo fuk :D

Stává se mi to cely život a nevim jak se toho zbavit, protože me to sune i do nekomfortnich situací. Nemáte někdo podobný “problém” anebo nevíte jak to začít řešit?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 25.11.18 18:45

Nestává se ti to třeba jen v určité fázi cyklu? Myslím, že za to můžou hormony, mě se to objevilo hlavně v těhotenství, jednou jsem se vysloveně rozbrečela nad nějakým bezdomovcem :roll:
Jakési empatické mateřské hormony, třeba to máš v rámci PMS či ovulace, potažmo vlivem antikoncepce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 18:50
@Helileli píše:
Nestává se ti to třeba jen v určité fázi cyklu? Myslím, že za to můžou hormony, mě se to objevilo hlavně v těhotenství, jednou jsem se vysloveně rozbrečela nad nějakým bezdomovcem :roll:
Jakési empatické mateřské hormony, třeba to máš v rámci PMS či ovulace, potažmo vlivem antikoncepce.

Bohuzel ne, mam to tak 28 dni v mesici :D a ty zbyly dny to nemám kvůli tomu ze jsem naštvaná na cely svět :lol:

ontar
Ukecaná baba ;) 1409 příspěvků 25.11.18 18:57

Tak to je jasné…nedostatek alkoholu…já třeba teď popíjím mysliveckou starorežnou - retro edici a na lidi prdím…stejně si to nezaslouží…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29272 příspěvků 25.11.18 19:00

tedy když už jsme u té dojímavosti, včera mě a asi i jiné dostal ten metalácký vozíčkář Petr v Stardance.

Takyjedna
Závislačka 4668 příspěvků 25.11.18 19:01

Jak to čtu, tak ti líto lidí není. Jenom ti nejde být lehce dráždivě nedostupná, když je to tak mega skvělý úspěšný muž. Sama píšeš, že s ostatními ti to jde dobře. Tenhle je pro tebe asi velký sousto, nejde odmítnout, ale kvůli lítosti to není.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29272 příspěvků 25.11.18 19:07

jak vypadá mega úspěšný muž? :think:

Paola21
Závislačka 3614 příspěvků 25.11.18 19:07

Překonej se a odmítni jednu schůzka, pak další…nakonec ti to nepřijde.

Helca83
Kecalka 353 příspěvků 25.11.18 19:11

S ohledem na konkrétní situaci, kt.popisujes (prima chlap, chtěla bys pusobit jakoze to mas víc “na háku” ale nedaří se) mi spis pripada, ze rozum ví jak by se chtel chovat (“mám to na háku”) jenze city se projeví a převládají (“přeci ho nemůžu odmítnout když se ozve”), a abys v tom neměla vnitřně chaos, je pro Tebe jednodušší/při­jatelnější vyhodnotit si to jako lítost (než aby sis vycitala něco ve smyslu “sakra, zase jsem mu podlehla”). Anebo je pro Tebe proste jednodušší si to takto “vysvětlit” než aby sis naplno přiznala ze s Tebou ten člověk proste cvičí, ze Ty do toho davas víc emocí než on :nevim: Prosimte, nemyslím to nijak zle vůči Tobe, tyhle reakce je hrozne těžké rozumem ovlivnit, člověk jedna spis tak nějak pocitově :kytka:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29272 příspěvků 25.11.18 19:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

řeším takovou věc…zjistila jsem ze nějací lide ve mne vzbuzují pocit lítosti. Bohuzel ti co tohle tedy absolutne nepotřebuji. Například si píšu s jedním fakt skvělým a mega úspěšným mužem a jednak mi nejde byt lehce potvora (což by se hodilo a s jinými taková byt umím) a druhak si neumím představit mu nenapsat nebo odmítnout rande apod, protože se mi na povrch dostane pocit, ze by mu to mohlo byt líto. Realita je ze by mu to bylo fuk :D

Stává se mi to cely život a nevim jak se toho zbavit, protože me to sune i do nekomfortnich situací. Nemáte někdo podobný “problém” anebo nevíte jak to začít řešit?

houby líto, má Tě pro zábavu a patrně by mu Tvé neodepsání bylo u zadele ;)

Helca83
Kecalka 353 příspěvků 25.11.18 19:11

@Takyjedna Jj přesně tak nějak jsem to take chtěla napsat ale Tys to vystihla lip :potlesk:

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 25.11.18 19:12
@Anonymní píše:
Bohuzel ne, mam to tak 28 dni v mesici :D a ty zbyly dny to nemám kvůli tomu ze jsem naštvaná na cely svět :lol:

A HA bereš? Naslata na celý svět jsem byla kvůli vedlejším účinkům. Pokud nebereš, tak jsi zkrátka psychicky labilní. :nevim:

Teresa.p
Kecalka 297 příspěvků 25.11.18 19:34

je svobodny? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 00:15
@Burj Chalifa píše:
houby líto, má Tě pro zábavu a patrně by mu Tvé neodepsání bylo u zadele ;)

Wtf? Co to je za reakci proboha…myslím ze si přečti příspěvek znovu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 00:17
@Teresa.p píše:
je svobodny? :think:

A hraje to nějakou roli v tom, ze mi určitý lidi nejde “odpalkovat” a cítím něco jako lítost? Neumím ten pocit popsat.

(Je svobodny).

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >