Chlap a padání vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
creaminess
Stálice 58 příspěvků 19.11.18 15:16
Chlap-padání vlasů

Čau holky. Mám chlapa, který má polodlouhé vlasy. Dost mu padají, začínají se mu dělat kouty a už i taková malá lysina. Za nic si je ostříhat nechce, nestará se o ně. Umyje si je a tím to hasne. Kolikrát si je stáhne do culíku a jde spát s mokrýma. Pořád sbírám vlasy z koupelny, z lůžka. Sama jsem z toho na nervy, každý den to stejné… ale věřím, že on víc - citlivé téma (je mu 30). Máte podobnou zkušenost? Už jsem se snažila vést rozhovor na tohle téma, ale nedá si říct :nevim:. Máte nějakého tipa, jak na něj? Nevím, proč si chlapi myslí, že je sexy, když si nechají narůst dluhé vlasy a tím ty kouty zakryjou. Samozřejmě ho mám ráda takového jaký je, ale příjde mi to škoda… Díky, hezký den :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6096 příspěvků 19.11.18 15:28

Kup mu kofeinovy šampon, ten zmírňuje vypadávání, když jediné co s vlasama dělá je to mytí. Jinak mi u chlapa delší vlasy nevadí, pokud je nemá nějaké umaštěné, ono třeba i culík může trochu maskovat začínající lysinu, ale pokud už má fakt jenom pár pramenů a drží si je za každou cenu je trapné, to mi pak připadá jako efekt gluma :mrgreen: jinak vypadávání vlasů je hodně genetické, pokud mu začnou padat tak s tím moc nenadělá, můj přítel nosil v pubertě dlouhé vlasy, pankáče a ve 20 mu začali padat, do 2 let byl prakticky plešatý, tak teď bere ten zbytek vlasů prostě žiletkou do hola, ale taky mu trvalo než se s tím smířil.

creaminess
Stálice 58 příspěvků 19.11.18 15:32

Ne to ne, nemá pár pramenů, ale když se kouknu „shora“ - prostě se to už začíná rýsovat, kouty má dost. Občas o tom mluví sám - mě to nevadí. Vím, že pro chlapa je to citlivé téma, nevím jak na něj. Nedá si říct. V koupelce se to snaží teda uklízet, ale musím to skoro každý den vysávat, vlasy na oblečení, všude jen vlasy - fakt mě to pěkně štve. Uklidíš a zas vidím někde jeho vlas. A hlavně mě štve to, že je chce mít dlouhé - budiž, ale nic víc pro to, aby je měl zdravé, dělat nebude. Jinak jeho 60 táta je sekáč a vlasů má dost, ani nešediví, takže kdo ví… možná stres ?

cocomoon
Kecalka 212 příspěvků 19.11.18 15:41

Podle mě proti padání nic nepomůže. Až to příde na mě, tak pudu do hola. Furt lepší jak mít na hlavě cédéčko :)
Kdyby něco opravdu fungovalo, tak je toho plnej internet.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 19.11.18 15:59
@cocomoon píše: …
Kdyby něco opravdu fungovalo, tak je toho plnej internet.

Ale ona nechce radu, co funguje na padání vlasů, ale co funguje na chlapa, aby se ostříhal, když už to není ke koukání. :D

NInaL.
Kecalka 144 příspěvků 19.11.18 16:40

Rekni mu, ze se ti libi kratke vlasy, ze se ti to zda muzne a sexy. Nebo nejakou podobnou kravinu :D. Nespojuj to s tím padáním vlasů, jen navrhni, jestli pro jednou nechce změnu stylu - však vlasy dorostou kdyztak. No a az se ostriha (kdyz to udela dobra kadernice, sam uvidi, jak mu to sekne), tak nesetri chvalou a povzbuzuj ho v tom, aby to tak udrzoval.

Lalelale
Závislačka 2710 příspěvků 19.11.18 16:40

Lidem, kteří ignorují slušné náznaky, to člověk bohužel musí říct narovinu. Asi ti nezbývá než na něj vybalit, že vypadá blbě a že si musí přiznat, že plešatí…

Kelišová 6096 příspěvků 19.11.18 16:56

@Lalelale lidem kteří ignorují náznaky se říká chlapy :mrgreen: já doma můžu naznačovat horem dolem, ale dokud něco neřeknu narovinu na plnou hubu, nejlíp i s návodem tak to nemám :lol:

Verun83
Echt Kelišová 8856 příspěvků 33 inzerátů 19.11.18 18:21

Padani vlasu pred 40 neni normalni. Koukni na tcm herbs na padani vlasu.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 19.11.18 18:31
@Verun83 píše:
Padani vlasu pred 40 neni normalni. Koukni na tcm herbs na padani vlasu.

Tak to ne půlka, ale 3/4 chlapů, které znám, nejsou normální. Spíš mi připadá, že buď chlap plešatí, dělají se mu kouty nebo pleška, a to je pak vidět už třeba ve třiceti, pětatřiceti, nebo ne a pak je to vlasáč až do sedmdesáti.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29282 příspěvků 19.11.18 19:00

Rousňák s prosvítající pleškou je směšný.Opravdový chlapák si oholí hlavu, případně nechá zarůst bradu a je o 100% mužnější a sexy.

Verun83
Echt Kelišová 8856 příspěvků 33 inzerátů 19.11.18 19:12
@klamonožka píše:
Tak to ne půlka, ale 3/4 chlapů, které znám, nejsou normální. Spíš mi připadá, že buď chlap plešatí, dělají se mu kouty nebo pleška, a to je pak vidět už třeba ve třiceti, pětatřiceti, nebo ne a pak je to vlasáč až do sedmdesáti.

No tak nevim mezi kym se pohybujes, ale ja treba znam jen 1, ktery plesatel jiz pred 30 rokem. A jinak je to zpusobeno spatnym zivotnim stylem, vycerpanim energie ledvin a jater…

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 19.11.18 19:35

Kup mu poukaz do kadeřnictví. :)

Kelišová 6096 příspěvků 19.11.18 19:36

@Verun83 je to i geneticky, jak sem psala přítel začal plešatět ve 20, jeho táta úplně ve stejnou dobu, prostě to mají rodové. Špatný životní styl nemají, jime zdravě, maji pohyb, jeho brácha už začíná taky ztrácet vlasy je mu 21 a to žije fakt takovým tím životem jako fitko, sporty, hlídá si stravu, nepije, nekouří a nenadělá nic…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29282 příspěvků 19.11.18 19:39
@Paola21 píše:
Kup mu poukaz do kadeřnictví. :)

Na co?Co by mu kadeřili? :mrgreen: Nastavit holící strojek na x mm a jede se.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >