Jak dlouho jste vybalovaly z krabic?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 23:30
jak dlouho jste vybalovaly z krabic?

Dost narychlo jsme se stěhovali z baráku do baráku - nedodělaného. Všue máme krabice, některé věci ještě není kam dát, už se to táhne 5 měsíců, opouštějí mě síly, pořád nepořádek, pořád něco hledám. Jak dlouho vám trvalo, než jste to znormalizovaly?

Anonym prosím, stydím se.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
1Bublina
Kecalka 312 příspěvků 18.11.18 23:37

Nedodělanej barák je sice něco jinýho, ale my když se stěhovali teď z bytu do bytu (z 2+1 do 3+1), byli jsme komplet hotoví do týdne.. Z krabic by mě kleplo mnohem dřív než po 5 měsících…

Půáček
Kecalka 287 příspěvků 18.11.18 23:39

Abych řekla pravdu, já vybalila poslední krabice nedávno a to jsme prestehovani 4 roky :) sama jsem se těšila, co jsem si zabalila! Ale byly samozřejmě ve sklepě ;) neves hlavu, vybalovani je fakt šílená vec!!! Nechceš si říct, že vybalis třeba 1 krabici tydne? Mě funguje, že když mám plán a ten plním, jsem v pohodě :) a navíc se kvalita člověka neposuzuje podle množství vybalenych krabic za den :)

peta81
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 18.11.18 23:47

take jsme se stehovali narychlo, rano prilitl manzel domu, at balim a odpol jsme jeli :mrgreen: ja, chlap, pulrocni dite. vybaleno jsem mela asi za tyden i s mimcem za zadkem. take jsme jeste nemeli dodelany dum, ale ulozne prostory byly hotove. takze zalezi jestli mas ty veci kam davat :nevim:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 18.11.18 23:48

Dělali jsme obývák na začátku září a ještě stále mám také nějaké nedodělky a pár nevybalenych tašek :zed:

Janli
Kelišová 6328 příspěvků 18.11.18 23:57

V létě jsme předělávali dva pokoje i stavebně. Dětský pokoj a ložnici. No, nevymotala jsem se z toho pořádně do teď. Ale dala jsem si závazek, že do velikonoc to tady bude tip ťop! :mrgreen:

iila
Ukecaná baba ;) 1348 příspěvků 11 inzerátů 19.11.18 00:23

Jestli ten barák ještě není dodělaný a vy ještě nemáte všechny skříně, tak je jasný, že něco musí zůstat v krabicích. Chápu, že je to na bednu, ale asi se není čemu divit, ne? A stydět se taky není za co.
Nám to taky trvalo dlouho - co bylo kam dát, to jsme vybalili během řekněme 3 týdnů, ale třeba dětské oblečení muselo počkat, než jsme nakoupili skříně, to bylo taky několik měsíců. A protože jsme se přestěhovali do starého bytu, šetříme na rekonstrukci a proto si nechceme teď kupovat nový nábytek do ložnice, tak ubrusy a nějaké drobnosti jako mapy a svíčky mám pořád v krabici i po několika letech :)

Slečna Ferka
Extra třída :D 10173 příspěvků 19.11.18 06:44

My jsme rekonstruovali přes léto. Už v červnu jsem balila. Zpět jsme se do totálního bugru nastěhovali v polovině září. Neměli jsme kuchyň ani vestavěné skříně, manželova nevestavěná nepřežila rekonstrukci :( První měsíc jsem se chtěla zastřelit, nemohla jsem najít NIC. Úplně mě to ubíjelo - ještě po těch měsících rekonstrukce, kdy jsem byla permanentně na telefonu s řemeslníky atd.

Pak udělali kuchyň: najednou jsem měla dřez a sporák! O další tři týdny později většinu vestavěných skříní. Teď už jsem ve fázi, že mám jen krabice na místě obývákové stěny (ta není), v ložnici (tam se musí probrat a uklidit, ale na to nemám vůbec sílu, takže se tím netrápím… oblečení mám), takže mám pocit, že je to v pohodě. Prostě jsem si na to zvykla.

Hele, je to hrozný, není se co divit. A nestyď se, po takové věci opravdu docházejí síly.

Jediné, co pomáhalo mně, bylo 1. vidět to světlo na konci tunelu (toho a toho dne budou linka, skříň atd.) a 2. vyřešit něco urgentního: třeba jsem nutně chtěla najít půllitry na pití, tak jsem prohrábla krabice, a uklidnilo mě to, že ty věci tam jsou, jen musím počkat.

Moc držím palec. Je to fakt na bednu, ale časem to skončí. :hug:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33861 příspěvků 19.11.18 06:49

Já se stěhovala do rozdělaneho bytu a než se vše vybavilo a dodělalo tak to trvalo skoro půl roku. Krabice se vybalovali podle toho jak měl chlap čas smontovat skříně komody a knihovny takže dlouho :P

elibro
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 19.11.18 07:09

Stěhovali jsme se do hotového a vybalení bylo do měsíce. Do porodu:) ale a tím hlavním pomohli kamarádi, rodina. Nemám ráda provozoria, hnalo se to.

Ale známí šli jako my, ale do novostavby, těm se to táhlo měsíce. Chyběly skříně, šatny… Tak stavěli provizornímu těch krabic, než to všechno bude :D

Lama Lama
Hvězda diskuse 49553 příspěvků 5 inzerátů 19.11.18 07:23

Poslednikreboci ted po peti letech. Ale jinak vetsinu tak do trech mesicu

beruska9
Extra třída :D 10755 příspěvků 19.11.18 07:34

Ve sklepe mame krabice, ktere asi nevybalime uz nikdy :P Jinak nevim, postupne, kdyz jsme se stehovali do rozestaveneho, tak taky dlouho, ale meli jsme nejdriv provizorni skrinky aspon na aktualni veci (treba sezonni jsem vybalovala az podle pocasi, ale to se snad nepocita). Kdyz jsme se stehovali do hotoveho, tak spis v radu 2-3 tydnu, I kdyz treba od posledniho stehovani jsme necele 2 roky a stejne furt prestavuji nabytek, neco presouvam, vybaluji a zabaluji :mrgreen:

krukynka
Kecalka 170 příspěvků 19.11.18 07:35

Stěhovali jsme se v únoru a ještě teď mám spoustu věcí v krabicích, některé ještě i v původním bydlení. Jsou to ale věci, které tedy evidentně nepotřebuji a asi poletí rovnou do kontejneru :lol:

LKL
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 19.11.18 07:41

Take jsme se museli neplanovane a narychlo stehovat, narozdil od vas ale ne do nedodelaneho domu ale do uplneho provizoria, nez se ten nas budouci dostavi do obyvatelneho stavu. sbalila jsem 4 pokojovou domacnost ctyr osob za vikend (~120 krabic) a vybalila za den. Cca dvacet krabic mi zustava i po roce nevybalenych - nas soucasny byt je proste provizorium bez uloznych prostor a fakt to neni kam vybalit… uz se tesim do noveho, snad uz to budem mit za par

ejhle
Závislačka 2836 příspěvků 19.11.18 07:46

V únoru jsme se stěhovaly do menšího. Původní domek máme rozbombardovany- v létě se budeme stěhovat zpět. A některé věci mám v krabici v garáži pořád. A tak nějak si uvědomuju, že bez těch věcí v pohodě žiju. Takže až se budeme vracet do staronového, tak budu hodně zvažovat, zda ty krabice nevyhodim :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >