Reklama

Druhé dítě, rozdíl 8 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 07:53
Druhe dite,rozdil 8 mesicu

Ahoj holky, prave jsem zjistila, ze jsem tehotna(opravdu teprve zacatek). Ale vubec se neraduji, mam doma 8 mesicniho kojence, navic opravdu ziveho a vyzadujicicho hodne pozornosti a akce, jinak se nudi. Chtela jsem se Vas zeptat na zkusenosti, kdo jste byl v podobne situaci…miminko jsme chteli, ale s rozdilem kolem 3 let. No stalo se, muzeme si za to sami. Mam hrozny strach, ze to nezvladnu fyzicky ani psychicky. Jake to je souziti s miminkem a rok a pul starym rostakem? Jak jsze to zvladli? Nejake vyhody a nevyhody?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 07:55

Spatne jsem napsala nadpis,rozdil neni samozrejme 8 mesicu,ale ten rok a pul,tak se omlouvam :kytka:

Lada84
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 04.08.18 07:56

To ale nebude rozdil 8 mesicu, ale plus 9…takze cca rok a pul. Tezke to bude ale da se to, mam to mezi prvnimi dvema podobne :kytka:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 04.08.18 08:05

No tak nebude to snadné, ze zkusenosti vím ze první mesice jsou nářez…ale po roce se dvěma malými detmi upřímně říkám, ze ted uz to je sranda, pohodicka, deti si spolu začínají hrat a troufám si říct, ze za tu půlroční nepohodu to stalo. :srdce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 04.08.18 08:24

Mam tedy rozdíl o 4 měsíce větší než budeš mít ty, ale podle mne je to v pohodě. Porad všichni strasili, jaká to bude hrůza a nebyla ;) ano, spánek se nekonal, únava hrozna, občas muselo jedno z děti chvíli počkat, ale jinak - zvládla jsem to i s manželem většinu času mimo ČR a bez hlídání. Spoustu věci uz znáš, nebudeš vse tak hrotit a az děti vyrostou je to naopak o dost jednodušší, protože mají společné aktivity a snaze se zabavi. Tak se začni těšit :kytka:

dada85
Kecalka 260 příspěvků 04.08.18 08:26

Mam to přesně tak, začátky trochu náročnější, ale ted je to super,aspoň se spolu vyhraji… jsou jak dvojčata vše musí spolu. :palec:

vertunka
Závislačka 4579 příspěvků 04.08.18 08:29

Hele ja mam deti od sebe presne 24 mesicu a je to docela maras. Respektive ten prvni pul rok byl. Ted uz se to trochu zlepsuje. Asi zalezi jaka jsi natura. Ja jsem docela nervak a vsechno me vytaci. A to tu potom litaji hromy blesky :mrgreen:.

svetylko83
Stálice 62 příspěvků 04.08.18 08:47

Mame stejny rozdil a zvladli jsme to vcelku v pohode.ted co jsou vetsi,jsou to partaci

WojKa
Stálice 63 příspěvků 04.08.18 08:53

Otěhotněla jsem také, když bylo malé 8 měsíců. O co větší překvapení bylo, když mi gynekolog řekl, že čekám dvojčata. Takže já mám dvojky 17 měsíců od prvního dítěte.
Nebudu lhát, je to náročné, ale když člověk musí, tak musí. Pokud budeš mít možnost hlídání, přijmi ji stejně tak jako jakoukoli jinou pomoc od kamarádek a příbuzných. Stačí i když si vezmou miminko na hodinu, dvě v kočárku na procházku.
Teď je dvojčatům rok a půl. A musím říct, že oproti době, kdy byli kluci úplně malinká miminka, je to ještě větší šílenství. :lol:
Všechny tři všude lezou, vřískají a vztekají se snad kvůli všemu. Nic jim není dost dobré, obloha je moc modrá a tráva moc zelená.
Takže můj poznatek, užívej si miminka, až budou obě děti trochu větší, bude to možná náročnější. :mrgreen: Každopádně hodně štěstí. :palec: A gratuluji.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 04.08.18 08:53

Mám rozdíl 16m a kromě prvních dvou měsíců naprostá pohoda. Kluci jsou gang ;) vystačí si a já jsem hrozně ráda, že jsou teď na stejný lodí a podnikáme výlety co baví oba ;)

Kattii
Kecalka 451 příspěvků 04.08.18 09:00

Ahojky, jsem zrovna těhotná a rozdíl mezi dětmi budu mít podobný, jako ty :-) Pokud chces, můžeme si napsat SZ :mavam:

Makca87
Kelišová 7265 příspěvků 04.08.18 09:00

mám holky přesně 2 roky od sebe a naprostá pohoda už od začátku ;) . Ale já mám hodné děti :) .

elda
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 04.08.18 09:03

Já mám věkový rozdíl mezi třetmí a čtvrtým 13 měsíců. No záleží na tom, jak se děcka povedou - starší máš náročné, mladší může být pohodář. Nebo může být ještě horší :lol: prostě to ber tak, že situace je jasně daná a nějak to dopadne. Ono to většinou dopadne dobře, neboj. Jo, a gratuluju :kytka:

kve-tinka
Závislačka 4347 příspěvků 4 inzeráty 04.08.18 09:08

Brácha se narodil v březnu, já další rok v květnu. A vyrostli jsme, rodičové to přežili… ;) :kytka: :pankac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 09:09

Mám to přesně takto a je to příšerně náročný. Starší sám po obědě neusnul, musela jsem s ním ležet, což ještě šlo, když miminko bylo malé, ale jak bylo větší, tak jsem nejdřív musela čekat až usne to a pak jít uspat staršího. Když přijde čas jídla, chtějí oba najednou a okamžitě, starší sice uměl jíst sám, ale když viděl, že krmim mimco, tak chtěl taky krmit. On tak na rok zdegeneroval o vývojovou fázi niz-chtěl dudlik, plenku, krmit,vozit se v kočárku, když to všechno viděl u mimca, prostě zarleni. Vyžadoval větší pozornost. No hele já už bych do toho nikdy nesla. Záleží na povahach těch děti. Já mám syna narocnejsiho doteď. Vztekani neustále. Teď je malé rok a půl a je to snad ještě horší. Bere mu hračky. Spolu si nehrají, ještě to neumí. Nikdy víc. Zaměstnej babicky .

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama