Druhorodička - porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 14:32
Druhorodicka porod?

Ahoj, jsem druhorodicka, dnes jsem 39+1. Cele dopoledne mam bolest jako MS a hrozne me boli u cipku. K tomu obcas zada a prujem trochu. Je mi divne, ze to je dost slabe, protoze poslicky mam uz dva mesice a boli o hodne vic. Nezacinal nekomu takto druhy porod? my mame babicky min. dve hodiny cesty kvuli hlidani a pritel hodinu cesty z prace tak bych nerada nekoho burcovala zbytecne. Ale taky se bojim aby to pak nebylo nejake rychle. Bojim se jit do vany aby se to nejako rychle nerozjelo :lol: dekuji za zkusenosti

Přečtěte si článek: Druhý porod a jak probíhá?

Reakce:
35ja
Zasloužilá kecalka 556 příspěvků 22.05.19 14:38

Já bych dala vanu a uvidí se :palec:…hodně stesti :D

Kriss Tina
Extra třída :D 10814 příspěvků 22.05.19 14:41

Dej si tu sprchu. Mě se druhý porod rozjel podobně, slabší bolesti břicha někdy od oběda, pak se stupnovaly, bolest zad, ty mě teda bolely už den předtím, průjem asi jak se zacly čistit střeva. Pak sem vlezla do sprchy a od té doby se mi rozjely kontrakce. V 5 sem jela do porodnice před 9 byl syn na světě. Kdyby bylo nejhůř a rozjelo se to rychle tak si zavoláš sanitku a odvezou tě i se synem a přítel přijede za vama do nemocnice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.05.19 14:47

Tak jo dekuji za rady. Jdu zkusit tu vanu dokud dite spi. :)

Kristee
Povídálka 29 příspěvků 22.05.19 15:06

Ahoj, pridam svou zkusenost. Druhe dite, termin 18., bylo 5., rano me vzbudila bolest bricha, usnout jsem nemohla, tak jsem hopsala na mici, bylo asi pet rano… maleho do skolky vedla mamina, protoze jsem se na tu streku necitila, jeji manzel me hodil do porodnice. Ja jela s predstavou brzkeho navratu, dosla az na vysetrovnu, to bylo pul sedme. V 7:07 byla mala na svete 8o kdybych cekala na manzela nez dojede (dve hodiny cesty z prace), rodim v obyvaku… jet do mesta do porodnice, rodim asi nekde v centru u tramvaje :-D bolesti byly intenzivni az po prijezdu do porodnice, takze tot ma zkusenost ;-) kdybys vyrazila, tak at vse dobre dopadne :palec:

M-A
Kecalka 341 příspěvků 22.05.19 15:49

Já bohužel nemám zkušenost ještě s druhým porodem, čekám až na konci července, ale zeptám se @Kriss Tina, opravdu by mě sanitka vzala i se synem? Mému je pět, manžel v zahraničí nejspíš ani na porod tu nebude a já se stresuju kam případně se starším. Rodiče můžou, ale ne nijak extra rychle když to přijde. Dekuju a omlouvám se za vetreni

09Veronika09
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 22.05.19 16:11

@M-A také by mě to zajímalo, manžel často slouží přes noc a já také nemám kam dát malou, ale asi by ji museli vzít, přece nenechají dítě samotné doma když ho nemáme kam dát…

Kriss Tina
Extra třída :D 10814 příspěvků 22.05.19 16:24

@M-A museli by, kdyztak bys to nahlásila, když by sis tu sanitku volala. Ale musí tě odvézt do nemocnice, doma tě rodit nenechají a dítě samotné doma taky ne.

Váš příspěvek
Reklama