Jak podruhé otěhotnět po vysazení HA?

1.1.19 10:31

Druhorodicky - početí

Pěkný první den nového roku, mám dotaz pro maminky, které mají minimálně 2 děti, po jak dlouhé době po vysazení hormonální antikoncepce jste po druhé otěhotněly? Podělit se o nějaké rady pro početí? A jaký máte mezi prvním a druhým dítětem věkový rozdíl?
Děkuji za každou odpověď :hug: a přeji úspěšný nový rok, ať vám děti dělají jen samou radost :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6010
1.1.19 10:35

Rozdil budou mit 6 let. Vysazeni pred rokem, snazit jsme se zacli cca v cervnu :think: otehotnela jsem v rijnu po srovnani cyklu Gynexem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
1.1.19 10:49

1 , ihned.
2 , po měsíci pití kontryhelu
Rozdil 5let

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
1.1.19 10:50

Kvůli problémům s prvním otěhotněním jsem antikoncepci po prvním porodu nebrala, otěhotněla jsem půl roku po cíleném snažení díky clostilu. Rozdíl mezi dětmi bude 2 roky. Antikoncepci jsem předtím brala 10let. Nech si zkontrolovat ovulaci, po porodu se fungování těla může změnit, tak mi to řekla doktorka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
1.1.19 10:53

Rozdíl 2 roky, otěhotněla jsem hned první měsíc snažení. Nebrala jsem ale HA ani nic jiného. Jen před otěhotněním kyselinu listovou. První porod byl císařským řezem. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2849
1.1.19 10:56

Děti jsou 24měsíců od sebe. HA jsem nebrala a otěhotněla hned. Na první dítko jsme čekali 2,5 roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
1.1.19 10:56

1. ihned po vysazení. 2. Už jsem antikoncepci nebrala a otěhotněla jsem také ihned ale nedopadlo to. Nechala jsem proběhnout jednu ms, lila do sebe kontryhel a ihned otěhotněla. Rozdíl mají kluci 2 a půl roku. Nám to s mužem prostě jde :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.19 10:58

U prvniho sem brala antikoncepci a trval nam po vysazeni 7 mesicu.Pred druhym ne.A podaril se hned :srdce: mame rozdil 3 roky .

• Citovat
  • Nahlásit
Tkanicka26
1.1.19 11:05

Já u prvního otehotnela po 3mesicich a u druhého hned a to doslova.Rozdil bude necelé 3roky a mudr říkal,že to je ideál. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
186
1.1.19 11:15

Mám dvě dcery a od sebe jsou přesně o 4roky a den. Antikoncepci jsem nebrala. Chránili jsme se kondonem a přerušovaně :) První dceru jsem kojila déle jak dva roky, dostala jsem menzes po dvou letech od porodu, s druhou dcerou to bylo stejné také se dostavila menzes díky kojení někdy po dvou letech. Teď za měsíc se nám má narodit třetí dcera :) holky budou mít v květnu 9 a 5 let :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2477
1.1.19 11:17

Po prvním dítěti jsem HA nebrala, kojila jsem (až v těhotenství přestala), hormony z HA do mlíka nejsou dobré. Otěhotněla jsem hned na 1.pokus, sledovala jsem ovulaci a plodné dny a zdařilo se hned. Děti mají rozestup 2 roky a 3 měsíce. Starší syn miminko zbožňuje a hezky pomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9066
1.1.19 11:20

Ani při jednom jsem antikoncepci nebrala, první těhotenství bylo hned napoprvé a druhé okamžitě, jakmile jsem přestala kojit. Přišla MS a další už ne. Mezi dětmi bude rozdíl 19 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
1.1.19 11:23

U prvního to po vysazení HA trvalo 9 měsíců, u druhého jsem HA nebrala a vyšlo to napoprvé. Rozdíl 16 měsíců

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1724
1.1.19 11:23

1. dcerka se podařila další měsíc po vysazení antikoncepce, brala jsem jí 7 let. U druhé dcerky jsem taky otěhotněla hned, jak jsme měli nechráněný sex a jsou od sebe 22m. A teď třetí dítko bude od druhé 25m a taky hned po nechráněném sexu. Ale to už jsme používali kondomy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1618
1.1.19 11:24

HA jsem před početím nebrala už asi 4 roky, ale první se zadarila na první pokus, druhé dítko 3.cyklus, ale ještě jsem kojila. Rozdíl máme rok a třičtvrtě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama