Druhý těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tereza Z
Kecalka 201 příspěvků 06.10.14 17:28
Druhý těhu

Holky, chci se zeptat, jsem 3roky po císaři a nyní jsem ve 31tt a jizva se začíná ozývat. Pálí, svědí, zabolí, když třeba zakašlu, kýchnu…Ale ne pravidelně. A chci se zeptat, měla jste to taky některá?

Reakce:
mischelinka
Kelišová 6513 příspěvků 06.10.14 19:12

@Tereza Z ahoj, zkušenost nemám, tak se předem omlouvám za odbočení (a doufám, že ti tady někdo poradí), ale zajímá mě, jak budeš rodit? Jestli si můžeš vybrat nebo po takové době normální porod automaticky? Díky.

beruska03
Kelišová 5766 příspěvků 06.10.14 19:16

@Tereza Z jsem 2 roky po císaři a jsem taky 31 tt a musím říct, že jizva občas zabolí nebo mě v ní začne píchat.. ale nikdy mi ji nikdo nekontroloval, tak nevím

Tereza Z
Kecalka 201 příspěvků 06.10.14 19:42

No já jdu ve čtvrtek na gyndu a bude mi dělat utz, měřit a vážit prcka.Tak se ho rovnou zeptám na tu jizvu.Ale minule, když jsem se mu o tom zmínila, tak mě chtěl posílat do nemocnice.Ale někdo říkal, že pomáhá magnosolv, tak si ho asi koupim. Chtěla bych podruhé rodit taky císařem…

beruska03
Kelišová 5766 příspěvků 06.10.14 19:48

@Tereza Z já si na jizvu stěžovala asi před dvěma měsíci a dr mi jen řekla to není moc dobré a víc nic :nevim: já jdu na utz za týden, tak jsem taky zvědavá :think: :think:

mischelinka
Kelišová 6513 příspěvků 06.10.14 19:55

@Tereza Z a můžeš rodit císařem? Dali ti vzhledem k předchozímu císaři na výběr?

Tereza Z
Kecalka 201 příspěvků 06.10.14 20:03

Na výběr mi doktor nedal, když jsem se ho ptala, tak mi řekl, že když vše bude probíhat v pohodě, tak neni problém rodit normálně. Ale já nechci :(

Krystal86
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 06.10.14 20:05

Mě se jizva také ozývala, ale tak nějak málo. Gyndař říkal, že se to stává. Ale na pohmat mě nebolela. Před porodem mi jizvu změřili a posoudili zda mohu rodit normálně. I přesto mi doktor z porodnice poradil naplánovat císaře. Že když jsem měla tak dlouhý vyvolávaný porod, tak je velká pravděpodobnost, že ten druhý bude stejný. Nakonec jsem začala rodit o dva dny dříve před plánovaným císařem. Po 12hodinách zase císař. Malá měla pupečník kolem krku a nechtěla sestoupit. Zpětně bych šla na ten císař ikdyž se mi rozeběhl sám.

Krystal86
Ukecaná baba ;) 1302 příspěvků 06.10.14 20:06

@Tereza Z
a budete chodit na kontroly do nemocnice? nebo jak to u vás chodí? Pokud nechcete rodit normálně, tak si na tom druhém císaři trvejte. Mohu se zeptat, proč jste měla císaře?

mischelinka
Kelišová 6513 příspěvků 06.10.14 20:22
@Tereza Z píše:
Na výběr mi doktor nedal, když jsem se ho ptala, tak mi řekl, že když vše bude probíhat v pohodě, tak neni problém rodit normálně. Ale já nechci :(

já bych právě taky nechtěla, proto se tak ptám. Oml. za odbíhání, ale byla bych ve stejné situaci… 3 roky po císaři.

Tereza Z
Kecalka 201 příspěvků 06.10.14 20:42

Císaře jsem měla proto, že placenta už nějak přestala vyživovat malýho, takže vlastně akutní císař. To ráno jsem šla na kontrolu na gyndu, to jsem byla 37+2,doktorovi se něco nezdálo na utz a proto mě raději poslal do nemocnice a tam se to ukázalo, takže ten den ještě malej přišel na svět.

Tereza Z
Kecalka 201 příspěvků 06.10.14 20:43

No zkusim si ráno koupit ten magnosolv a snad to pomůže. Jinak uvidim ve čtvrtek, co mi dr řekne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >